Lista ocen Opel Astra F Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW 1994-2002 (145)

4,1
~Bogdan Bezeg
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Samochód dla rodziny 4 osobowej na 20 lat. Przy zapewnieniu 1000 zł rocznie na naprawy i wymiany, przy dbalości o higienę auta i eksploatację - auto średniej klasy ale wdzięczne, lepsze nie jest konieczne. Na nowe trzeba zbieracprzez 2o lat od dnia jego zakupu by przy sprzedazy mozna byo nabyć nowe, choćiaż by podobne. Dobre auto .
3,7
~Seba
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Bardzo nisko zawieszony. Jako auto miejskie nie sprawdzi się na większych krawężnikach, zaś jako auto \"polskie\" znaczy użytkowane w Polsce, trzeba mieć na uwadze koleiny. Przy nieco głębszych miska olejowa szoruje po asfalcie. A już załadowany w 5 osób i bagaże - lepiej wybierać trasy przypominające niemieckie autostrady. Wjeżdżając na krawężnik trzeba uważać na atrapę przedniego spojlera - lubi zostać na chodniku przed samochodem. Ogólnie...
~kontek89k@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Bardzo dobry samochód dla osób podróżujących w tzw. trybie mieszanym: trasa-miasto. Oszczędny, mało awaryjny (oczywiście jak się o niego dba i nie katuje) :) Niestety troszkę nudny we wnętrzu. Bez jakichkolwiek zbędnych gadżetów i drobiazgów. Prosta, solidna niemiecka konstrukcja.
~::aNDERs::
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Obserwując rynek samochodowy zauważyłem, że Astra na tle konkurencji wyróżni się stosunkowo niskim spadkiem wartości. Warto jednak wysupłać te powiedzmy 8k PLN i kupić ten samochód. Banalnie tanie części zamienne !!!
~Pablo85
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Uwielbiam to auto, prowadzę firemkę i służy mi do codziennej pracy. Świetnie się prowadzi, wygodne fotele, przestronne wnętrze 5 -dzwiówki do tego oszczędy silnik jak na 100 KM z dobrym przyśpieszeniem (nie ma najmniejszych problemów z wyprzedzaniem). Dużo części na rynku, przede wszytkim tanich!Przydałaby się jedynie klima albo szyberdach. Idealne auto dla studenta prowadzącego działalność gosp. zmuszonego do częstej jazdy do klientów :)
~grzesiek
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
ogólnie nie narzekam. kupiłem samochód 3 lata temu, przejechałem prawie 100000 km, generalnie dość tani w eksploatacji - tanie części i serwis (nie myślę tu oczywiście o autoryzowanych serwisach!!!)
~Staszek
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Klasa auto z ponad czasową sylwetką ( oczywiście srebrne i pięknymi alufelgami )
2,2
~El_Bobo
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
nie polecam nikomu tego samochodu chyba, że chce wydać na jego naprawę 3 razy tyle ile wydał na jego zakup. oczywiście musi go być stać na paliwo (20l/100km)
~przemolski astraklub.pl
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Autko często spotykane na ulicach dlatego nie wyróżnia się zbytnio z tłumu. Chyba że ma się założone ciekawe alufelgi i ładnie brzmiący wydech tak jak mój model.
4,1
~Lolas
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
1.6 16V 100km bardzo ładnie się zbiera. Minus tylko jeden - bardzo długo chodzi na ssaniu i to w lato, ciekawe co będzie zimą... Pracuje bardzo cicho podczas postoju np. na światłach czasem nie słyszę, że silnik jest włączony. (Silnik)
Opel Astra F Hatchback