Lista ocen Opel Astra F Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW 1994-2002 (42) - Ergonomia

Na liście zabraknie 103 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Seba
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Małe odstępy między pedałami. W szerszych zimowych butach bardzo niewygodnie je wciskać. Rozmieszczenie przycisków na desce bez większych rewelacji. Wszystko dostępne i pod ręką. Może drażnić włączanie ogrzewania tylnej szyby - można było zrobić normalny przycisk koło klimatyzacji. Duży plus za fabryczne halogeny i zestaw audio. Halogeny doskonale doświetlają pobocze i przestrzeń tuż przed samochodem i są fajnie skomponowane z nadwoziem....
~Pablo85
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
aby było jeszcze fajniej zakupiłem podłokietnik wraz z uchwytami na napoje. No i wkurzały mieszki skrzyni biegów i ręcznego, które się po prostu łuszczyły - też wymieniłem. Pozatym wszytko ok - pod ręką.Brak trzeciego światła stop - dokupiłem. No i termometru - też dokupiłem :-)
~Natek
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
denerwuje brak kontrolki świateł mijania (w dzień nie wiadomo czy się palą światła, trzeba spojrzeć na pozycję wyłącznika), kontrolka ogrzewania tylnej szyby mogłaby być gdzieś w zestawie wskaźników a nie na dole przy popielniczce, poza tym nie mam zastrzeżeń
~kontek89k@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Ergonomia na dobrym poziomie. wszystko umieszczone na swoim miejscu w zasięgu ręki. (jedyny minusik to chyba włączniki świateł przeciwmgłowych, które są zasłonięte przez koło kierownicy). Reszta Jak najbardziej OK.
~Lolas
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Fotele bardzo wygodne, minusem są przełączniki/pokrętła dosyć daleko usytuowane od kierownicy oraz kontrolki które kierownica zasłania.
~radek
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
wszystko na swoim miejscu poza wlacznikami swiatel przeciwmgielnych. doskonale oswietlone wnetrze - golf 3 przy nim to jak syberyjska wioska do las vegas
~::aNDERs::
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Trochę trwało, zanim zorientowałem się, jak włączyć oświetlenie kabiny :-). No i legendarny juz brak kontrolki świateł mijania na desce. Ale reszta OK.
~grzesiek
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
dość funkcjonalnie pomyślane wnętrze, choć bark wystarczającej liczby schowków i sygnalizacji zapalenia świateł
~tomiz2008
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Fotele mogły być wygodniejsze no ale przecież to auto powstało w 91r. i nie ma co wymagać .
~grucha
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
nie rzuca na kolana, ale też nie można od niej wymagać w tym samochodzie zbyt wiele ;)
Opel Astra F Hatchback