Lista ocen Opel Astra F Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW 1994-2002 (48) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 97 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~annaroza
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Koszt zakupu bardzo atrakcyjny, dlatego mimo spalania nie sprzedaje ponieważ za ok 3 tyś nie kupie nic na chodzie, a tu mam super bezawaryjny samochód, który po prostu pożera dużo benzyny.Koszt jazdy bardzo drogi.
~KalBar
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Tutaj też nota 4+. Za swój samochód zaplaciłem więcej niż przeciętna cena na allegro, ale było warto, ponieważ jak na tamte czasy (rok prod. 1995) był dobrze wyposażony: klima, ABS, poduszki powietrzne, wspomaganie.
~kontek89k@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Jakość wykonania Opli Astra F jest na dobrym, zadowalającym poziomie. ceny tych aut sa również niezbyt wygórowane, a częsci do niech wcale nie przyprawiają o zawrót głowy. wszystko ogólnodostępne i stosunkowo tanie.
~robertkujawinski@wp.pl
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Za niewielkie pieniądze można mieć poczciwe auto, jeżeli bedziemy regularnie o nie dbać to posłuży przez wiele lat. Ponadto dostęp częsci zamiennych jest tak duży że bez problemów go naprawimy. Polecam.
~DoPrze
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
ople nigdy nie były tak dobre, ani tak drogie jak inne niemieckie auta. kupienie dwu, trzy latka dla kogoś kto chce w miarę komfortowo i tanio jeździć może być przysłowiowym trafieniem w dziesiątkę.
~El_Bobo
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
astra która nie jedzie a pali 20 litrów kosztuje 5k a honda za 1,5k zł może lepiej nie wygląda ale tyle nie pali i jest bardziej niezawodna, nie polecam tego smochodu
~Staszek
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Przy zakupie u dilera w Poznaniu w 1998r 56 tys. zł to jak na tamten czs sporo. Dzisiaj wartość od 15do20 tys. zł przy przebiegu 132tys. i bezwypadkowości to dobry zakup niezłego auta
~jarek
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Kupiłem w Niemczech używane auto z dosłowinie maxymalnym wyposażeniem jakie opel oferował w tym modelu (wersja elegance) i uważam że to co otrzymałem warte było swojej ceny.
~grzesiek
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
myślę, że jest ok, mam dobry, mocny silnik, dość dużo bajerów (elektryczne szyby, lusterka, wspomaganie kierownicy, ABS, dwa Airbagi) i to za 27 tys. trzy lata temu, chyba nieźle?!
~przemolski astraklub.pl
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Polecem. Za niewielkie pieniądze można mieć bardzo fajne autko. Wybór jest bardzo duży. Można nawet wybrać dany model w kolorze jaki się nam podoba.
Opel Astra F Hatchback