Oceny Opel Astra F Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW 1994-2002

Najnowsze oceny Opel Astra F Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW 1994-2002

3,7
~Seba
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Bardzo nisko zawieszony. Jako auto miejskie nie sprawdzi się na większych krawężnikach, zaś jako auto \"polskie\" znaczy użytkowane w Polsce, trzeba mieć na uwadze koleiny. Przy nieco głębszych miska olejowa szoruje po asfalcie. A już załadowany w 5 osób i bagaże - lepiej wybierać trasy przypominające niemieckie autostrady. Wjeżdżając na krawężnik trzeba uważać na atrapę przedniego spojlera - lubi zostać na chodniku przed samochodem. Ogólnie...
4,1
~Bogdan Bezeg
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Samochód dla rodziny 4 osobowej na 20 lat. Przy zapewnieniu 1000 zł rocznie na naprawy i wymiany, przy dbalości o higienę auta i eksploatację - auto średniej klasy ale wdzięczne, lepsze nie jest konieczne. Na nowe trzeba zbieracprzez 2o lat od dnia jego zakupu by przy sprzedazy mozna byo nabyć nowe, choćiaż by podobne. Dobre auto .
~tomiz2008
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Samochodem zrobiłem juz ponad 100tyś i jak do tej pory jestem zadowolony że wybrałem właśnie Opla. Oprócz przepalonej uszczelki nie miałem poważnych napraw , zawieszenie może nie jest komfortowe ale za to jest trwałe i tanie w naprawie. Sonda lambda pada po 100tyś koszt samej sondy 80zł. Po 200tyś trzeba się liczyć z wymianą sprzęgła koszt ok 600zł z wymianą ,trafiają się też drobne awarie które można samemu naprawić . Części do tego modelu są...
~Martinez
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Auto uzytkowalem przez dwa lata gdy kupilem mialo 143 tys przebiegu sprzedawalem gdy mialo 195 tys przebiegu. Jedyna usterka jaka mnie spotkala w tym samochodzie to wymiana alternatora! Gorąco polecam ponieważ są to tanie samochody, a można kupić sobie z bardzo fajnym wyposażeniem ;) jak się trafi na wersje zadbaną i będzie się dbało o to auto jak należy to nic nie bedzie się z nim działo !
4,1
~Alf-7
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
moja Astra-kosiarka wjechała pełna na Passo dello Stelvio-2758m.npm tylko wentylator trzeba było na krótko podłączyć,bo czujnik jednozakresowy.Na razie nie widzę lepszego auta dla mnie. w trasie 6,5-6,7l100,klima-7,2.
~robertkujawinski@wp.pl
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Ogólnie auto oceniam bardzo dobrze. Nie jest co prawda to jakiś wyjątkowy samochód ale dla przecietnego zjadacza chleba to dobry wybór. Polecam przerobienie na gaz, silniki dobrze go znoszą, ale przy zakładaniu instalacji wazne jest aby była ona dobrze spasowana do tego silnika wówczas przez długie lata będzie spokojnie spełniać swoje zastosowanie. Najwiekszą wadą tego auta to korozja - trzeba dbać o blachę( polecam hammerite i środki do...
~kontek89k@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Bardzo dobry samochód dla osób podróżujących w tzw. trybie mieszanym: trasa-miasto. Oszczędny, mało awaryjny (oczywiście jak się o niego dba i nie katuje) :) Niestety troszkę nudny we wnętrzu. Bez jakichkolwiek zbędnych gadżetów i drobiazgów. Prosta, solidna niemiecka konstrukcja.
~Pablo85
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Uwielbiam to auto, prowadzę firemkę i służy mi do codziennej pracy. Świetnie się prowadzi, wygodne fotele, przestronne wnętrze 5 -dzwiówki do tego oszczędy silnik jak na 100 KM z dobrym przyśpieszeniem (nie ma najmniejszych problemów z wyprzedzaniem). Dużo części na rynku, przede wszytkim tanich!Przydałaby się jedynie klima albo szyberdach. Idealne auto dla studenta prowadzącego działalność gosp. zmuszonego do częstej jazdy do klientów :)
~maly500
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
ogolnie super autko wygodne , szybkie i ekonomiczne tylko wtedy jak sie pilnujesz
3,8
~KalBar
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Samochód oceniam na solidną 4+. Samochód jest stosunkowo mało awaryjny. Poza tym na moje mozliwości finansowe i na tyle ile jeżdżę jest idealny. Tym bardziej, że jest wyposażony w instalację gazową.
Opel Astra F Hatchback