Oceny Opel Astra F Kombi 1.6 i 75KM 55kW 1996-1998

Najnowsze oceny Opel Astra F Kombi 1.6 i 75KM 55kW 1996-1998

4,1
~Paweł
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
Astra 1.6 Dream z kllimatyzacją. Samochód prosty w budowie, ale dzięki temu bezobsługowy (poza corocznym serwisem filtrowo-olejowym) i niezawodny. Idealny do poruszania się jako drugi i kolejny pojazd w rodzinie po mieście i lokalnych, często dziurawych, drogach. Ogromny bagażnik, z możliwością łatwego powiększenia przestrzeni bagażowej.
~Przemek
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
Na nowy samochód mnie nie stać. Na 10-letni tym bardziej, bo to akurat taki wiek, kiedy zapalają się lampki \"check engine\", a z drugiej strony sporo już w nich elektroniki. Astra z pradawnym silnikiem 1.6 8v jest bajecznie tania w naprawie (choć specjalnie nie ma czego naprawiać), zawiezie, przewiezie i jeszcze wróci. Tylko tyle i aż tyle. Jeśli ktoś tego oczekuje od samochodu, to trafił w dziesiątkę.
3,2
~KArol
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
Auto idealne na dojazdy nie dalekie do pacy, szkoły itp. Blacha wbrew opiniom nie jest taka zła moja astra była cały prawy bok i ta strona po 17 latach jest słaba ale lewy bok ani grama rdzy. Auto bardzo wytrzymałe. Jeżeli musiał bym kupić auto z tej półki wahał bym sie pomiędzy astą a golfem 3 z porównania golf się lepiej prowadzi ale silniki mimo takich samych pojemności i mocy w astrze są szybsze.
~wiesiek 1965
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
Może to dziwne ale nadal jeździ i przechodzi przeglądy ,ale zaczyna korodować podwozie .Poza standardowymi wymianami eksploatacyjnymi (hamulce ,końcówki itp)spisuje się nieźle . Poważna awaria tylko jedna pompa paliwa .Generalnie ujmując typowe jeżdżydło do przemieszczania się z punktu a A do B . Raczej niezawodna zawsze dowożąca do celu .
3,6
~Kamil
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
Auto godne polecenia. Czasami denerwujące drobne usterki, z poważnymi przez ponad rok w 19 letniej astrze się nie spotkałem. Jeśli znalazłbym w przyszłości ezgemplarz w dobrym stanie i odpowiedniej cenie nie zawachałbym się kupić go jeszcze raz
3,7
~Emil - emil.klocek@gmail.com
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
Ogólna ocena auta według mnie to ocena dobra. Jestem zadowolony z samochodu, dość ładowny, zawsze można złożyć tylną kanapę, co daje większą przestrzeń. Już wiele razy przewoziłem duże ładunki. Jestem zadowolony z tego.
Dziennik kosztów dla Opel Astra F Kombi 1.6 i 75KM 55kW
7,6
9,3
~krzysztof815
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
jeśli ktoś chce mieć tanie mało palące i tanie w utrzymaniu auto to trafił w 10 !!!A przy tym rodzinne i w miarę komfortowe jak na ten rocznik i te pieniądze !!! Moim przejechałem już ok 40 tyś i poza częściami eksploatacyjnymi raczej nic się nie działo prócz progów > ALE PRAWDA JEST TAKA ŻE JAK DBASZ TAK MASZ !!!! Polecam
~dyrty
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
ZA CAŁOKSZTAŁT BO BARDZO DOBRE AUTKO. Szkoda że nie produkują już takich nowych samochodów, prawie zero elektroniki a sprawność i bezawaryjnośc SUPER. MAM mały problem bo chcem zmienić auto a nie ma na co bo na rynku niema tak dobrego i nie drogiego auta.
~Pietrek
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
Jestem bardzo zadowolony z mojej Astry. Jest trwałym i bardzo niezawodnym samochodem. Mam to szczęście, że moja Asterka była w dobrych rękach moich poprzedników (dwóch Niemców z czego jeden był właścicielem serwisu Opla w Hannoverze:-). Zamierzam obecnie włożyć kilka złotych w naprawę karoserii (małe wykwity na tylnych błotnikach i progach). Samochód w obecnym stanie posłuży jeszcze ładnych kilka lat. Nie zamierzam jak najdłużej zamieniać go...
~Szymon
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
Auto do pracy, tanie w utrzymaniu, wstydu nie ma, na wakacje z rodzina tez się nadaje.
Opel Astra F Kombi