Ocena kierowcy - Opel Astra F Kombi

arti, 17 lat temu
Silnik 1.6 i 75KM 55kW
Rok produkcji 1997
Opel Astra F Kombi 1.6 i 75KM 55kW 1996-1998 - Oceń swoje auto
Potencjalnym chetnym bardzo polecam ten samochodzik, a zwlaszcza wersje Caravan. Bagaznik 500l mowi za siebie! Auto niezawodne i co dziwne brak problemow z korozja u mnie!Samochodzik kupiony niemczech i dobrze wyposazony: ABS , 2x Airbag, wspomaganie, centralny zamek, elektr. szyberdach. Aha odradzam kupna astry, ktora byla wyprodukowana w PL bo te egzemplarze sa tak wadliwe jak polonezy... Wiadomo polska dokladnosc i te "super" materialy uzyte do produkci...
Nie jest to moze F1 ale nie jest tez najgorzej.Auto mimo ze jest kombi to 170km/h na autostradzie potrafi osiagnac. Zbiera sie troche mulowato, wiec na wyscigi ten samochodzik nie jest, ale jak sie wczesniej Corsa 1,2 jezdzilo to mozna powiedziec ze Astra 75konna jest ok.Silnik nie zawodny. Auto od roku i zadnych problemow poza wiadomo wymiana oleju i paskow.
uwazam ze skrzynia jest dobrze zgrana. Aczkolwiek gdy jest zimna to ciezko wskakuje 1 ale pozniej jest juz okay.
tu dam takie 3 + , poniewaz na zakretach nie jest to pewne auto i czasami mam wrazenie ze plywa mimo iz amory maja ponad 70%
tu nie mam zadnych obiekcji. Wszystko widze co chce zobaczyc: wersja kombi
tu znowu 3. trzeszczacy fotel kierowcy, a te zawiasy mocowania drzwi to bym na nich chetnie konstruktorow Opla na nich za jaja do gory nogami powiesil.
dmuchawa na 3 na wyzszych obrotach za glosna az uszy bola!Nie radzi sobie z strasznie parujacymi szybami ( no ale to ponoc choroba opla i trzeba z tym zyc ) Ogrzewanie na 4 jest dobrze. brak klimy. Szyberdach elektryczny ale wiele w upaly nie daje.
z przodu ok duzo miejsca kosztem tylnich pasazerow ale grunt ze mi wygodnie!
nie jest idealnie a powyzej 120 wrecz glosno.
tu jestem bardzo zadowolony i nawet sie tego nie spodziewalem kupujac tego opelka
olej, paski krotko mowiac to co nawet w porsche trzeba wymieniac
totalnie nic

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 75KM 55kW [l/100km]