Lista ocen Opel Astra G Cabrio (22) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kea
Cabrio 1.6 16V 101KM 74kW
wcześniej jeździłam toyotą yaris i obawiałam się, że trudno będzie mi się przestawić z tak "kobiecego autka" na typowo męskie jakim jest astra II. Tymczasem okazało się, że biegi zmienia sie tak samo komfortowo i delikatnie jak w drobniutkiej Yarisce.
~Majek
Cabrio 1.6 16V 101KM 74kW
Skrzynia pieciociegowa dobrze zestopniowana. Do szczęścia brakuje tylko 6 biegu. Biegi wchodzą z lekkim oporem( mi to pasuje i się podoba bo nie mam wątpliwości czy bieg szedł czy nie).
~Tomek ldz
Cabrio 2.2 16V 147KM 108kW
W moim czasami ciężej wchodzi 1. Ogólnie ok biegi wchodzą gładko i szybko. Lecz w trasach strasznie brakuje 6 biegu. Duży plus że świetnie współgra z silnikiem.
~Cosmo
Cabrio 2.2 16V 147KM 108kW
Skrzynia jest jedną z lepszych jakie miałem w pozostałych oplach( było ich aż 5) Brakuje jedynie 6 biegu. Biegi w 2.2 wchodzą bardzo płynnie i lekko nie haczą o siebie
~MAJKEL KIELCE
Cabrio 1.6 16V 101KM 74kW
jest delikatny problem z biegiem 2 , trzeba sie przyzwyczaic, poprostu chaczy (pomimo wymiany swoznia przy laczniku)
~filip
Cabrio 1.6 16V 101KM 74kW
bardzo dobrze wchodzą wszystkie biegi..nic nie haczy nawet wsteczny...jak by włożyli skrzynie do Bmw
~kolan1@tlen.pl
Cabrio 1.6 16V 101KM 74kW
Czasami coś zgrzytnie, hydrauliczne sprzęgło trochę szarpie, ale tak ma być. Bardzo któtki skok lewarka!
~augit
Cabrio 1.6 16V 101KM 74kW
jedynka i dwójka bardzo haczą, sytuacja nieco się poprawia po dłuższej jeździe ale to nie to co być powinno
~Opel
Cabrio 2.0 i 16V Turbo 200KM 147kW
Super.Manual i czego chcieć więcej.Nie haczy i super chodzi.Oby tak dalej
~Ellag
Cabrio 1.8 16V 125KM 92kW
Krotko, precyzyjnie, moze nawet troche sportowo :) 4 lata bezawaryjnie jak na razie.
Opel Astra G Cabrio