Lista ocen Opel Astra G Cabrio (16) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Cosmo
Cabrio 1.8 16V 125KM 92kW
Nie znam innej marki jak opel króra posiada taki stosunek ceny do jakości. Wykończenie bardzo dobre. Wyposażenie zdecydowanie odbiega od konkurencji. Taka astra posida w standardzie 4x air bag ABS, TC, El szyby, podgrzewane lustra i el. El składany dach który w żadnym innym aucie nie jest tak dopracowany jak w astrze. W moim wyposażeniu jest jeszcze skóra podgrzewane fotele które są kubełkowe i mają reg lęddżwi oraz wysokości. Alarm z imo. C...
~G R U
Cabrio 1.6 16V 101KM 74kW
Za 50 tys zł kupiłem samochód z klimatyzacją,halogenami,radiem CD sterownym z kierownicy,podgrzewanymi lusterkami,skórzną kierownica,które na dodatek się nie psuje.Myśle że to nie mam podstaw do narzekania.Jestem BARDZO zadowolony !!!
~Marek
Cabrio 1.6 16V 101KM 74kW
po 90000km zaczyna się koszmar cenowy - awaria pompy wodnej doprowadza do wykrzywienia głowicy i generuje koszty naprawy do 1/3 wartości auta...? uwaga na specjalistów z ASO !!! Na czym polega autoryzacja, gdzie fachowość?
~tomekj69
Cabrio 1.6 16V 101KM 74kW
Cena -ponad 50tys. zł Za tę kaskę mogłoby byc lepiej. Ja osobiście nie kupiłbym za te pieniądze tego auta. Muszę nim jeździć bo to służbowe. Na nieszczęście mam dostać nowe auto służbowe-też astrę.
~augit
Cabrio 1.6 16V 101KM 74kW
niewielkie różnice cenowe między hatchbackiem a sedanem, dostępne również kombi - jeżeli nie będzie się psuło, to w tych cenach jest to dobry zakup
~GGM
Cabrio 1.6 16V 101KM 74kW
Zapłaciłem za autko troszkę ponad 60 tys, ale jest wszystko co potrzeba, zresztą tańsze wersje też mają się dobrze. Dobre auto w dobrych pieniądzach.
~Netto69
Cabrio 1.6 16V 101KM 74kW
Wersja "Comfort" - ale tego comfortu to jakoś mi w tym samochodzie brakuje ... zimno, psuje się, pali olej, twarde zawieszenie, ogólnie mnie irytuje ...
~Opel
Cabrio 2.0 i 16V Turbo 200KM 147kW
ża 20 tys mamy super samochód bezawaryjny którym można poszaleć gdy mamy kawałek równej drogi a nie dziury na dziurze
~Cosmo
Cabrio 2.2 16V 147KM 108kW
W tej cenie absolutnie nic ciekawszego sie nie da znaleźć. Wygląd auta sportowego a wyposażenie z górnej półki.
~filip
Cabrio 1.6 16V 101KM 74kW
Za ten rocznik dałem 20.000 tyś czy dużo? nie wiem.. sami to oceńcie, za bmw trzeba zapłacić 30.000zł
Opel Astra G Cabrio