Lista ocen Opel Astra G Cabrio (20) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Majek
Cabrio 1.6 16V 101KM 74kW
Zawieszenie jest twarde i samochód dobrze się prowadzi. Niestety pododuje to że o wszystkich dziurach i spękaniach w nawierzchni kierowca i pasarzerowie się dowiadują. Częściowo winę za to ponoszą seryjnie montowane opony które są głośne i twarde. Zawieszenie dobrze znosi nasze dziurawe drogi ( przebieg 50% miasto 50% teren) Jak się gdzieś trafi na wyremontowany kawałek drogi to sama przyjemność z jazdy. Ze względu na twarde zawieszenie nie...
~Cosmo
Cabrio 1.8 16V 125KM 92kW
Sztywne zawieszenie, pokonywanie zakrętów podobnie jak tigrą ze sportowym zawieszeniem czyli 140 w zakręty można wchodzić jeżeli są dtylko dobre opony. ESP bardzo ptrzydatna rzecz na suchym dopiero jak sie maxymalnie wykorzysta wejście w zakręt to się załancza. Na śniegu nie chce już auta Bez ESP. TC i ABS dodatkowo posiada. ABS to jednak system który tylko drażni kierowcę.
~tomekj69
Cabrio 1.6 16V 101KM 74kW
Jak to opel.i ogólnie niemieckie auto. twarde i mało komfortowe, ale za to dobrze trzymające auto na torze jazdy. Na kostce czy kocich łbach jedzie się jak wozem drabiniastym. Każda dziura w jezdni to bolesne przezycie, a że w Polsce dziur jest sporo, to... Po ok. 50tys. wymienić musiałem końcówki drążków i łożyska na mc´personach.
~Ellag
Cabrio 1.8 16V 125KM 92kW
Zawieszenie dla mnie troche za twarde. Samochod prowadzi sie jednak przez to bardzo pewnie (seryjne abs, esp). Klocki szybko sie zuzywaja, nalezy sprawdzic przy wymianie jaki ma sie uklad hamulcowy (bo sa dwa w tym modelu).
~Tomek ldz
Cabrio 2.2 16V 147KM 108kW
Auto jest sztywne i zapewnia odpowiedni kompromis pomiędzy komfortowym i szybkim przemieszczaniem. Dobrze trzyma się drogi lecz wiele zależy tutaj od opon naprawdę nie warto na nich oszczędzać.
~Opel
Cabrio 2.0 i 16V Turbo 200KM 147kW
Doskonały.Trzyma się drogi jak przyklejony nie ma obawy że ucieknie nam w krzaki.Tak jest u mnie jak ktoś gada że jest nadsterwony to ma coś zj****e w zawieszeniu
~ABLotus
Cabrio 1.6 16V 101KM 74kW
Zawieszenie trochę zbyt twarde jak na nasze drogi, zawieszenie Focusa jest bardziej komfortowe i lepsze w zakrętach. Zawieszenie Astry jest jednak wyjątkowo wytrzymałe
~Cosmo
Cabrio 2.2 16V 147KM 108kW
Ja mam gwint który trzyma auto jak szalone. Można bardzo szybko po zakrętach pojezdzić aczkolwiek wygody pozostaje odrobina.
~filip
Cabrio 1.6 16V 101KM 74kW
rewelacja.. i tanie zawieszenie w serwisowaniu wahacz 100zł szt. i przede wszystkim zero aluminium..doskonale
~kolan1@tlen.pl
Cabrio 1.6 16V 101KM 74kW
Twarde zawieszenie. Na naszych drogach ciągle trzęsie. Z tyłu mogłoby być niezależne a tak jest zwykła belka:( Na wybojach tył skacze.
Opel Astra G Cabrio