Lista ocen Opel Astra G Cabrio (20) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Majek
Cabrio 1.6 16V 101KM 74kW
Silnik mógłby być lepiej wyciszony szczególnie w przdziale około 4000-4700 obrotów i podobnie zawieszenie. Uciążliwe są seryjnie montowane continentale ( przynajmniej u mnie takie były) które od 90km/h są głośne. Zimówki które posaidam są o wiele cichsze. Odgłosy opływającego powietrza są słyszalne powyżej 120km/h. Chyba że sie jedzie w silnym wietrze.
~Tomek ldz
Cabrio 2.2 16V 147KM 108kW
Gruby 3 warstwowy dach spełnia swoją funkcje doskonale. Wiadomo że nie jest to tak ciche jak sedan ale nie jest źle, dobre nagłośnienie niweluje dźwięki z zewnątrz. Samego silnika wgl nie słychać chyba że ciągniemy do odcięcia.
~kolan1@tlen.pl
Cabrio 1.6 16V 101KM 74kW
Tu już kiepsko. Jeździłem na wakacjach Citroenem C2 i był 2x cichszy! Na utostradzie przy 110 km/h był po prostu idealny. Moja astra jest bardzo głośna, ale to chyba przez fabryczne opony:( Na zimówkach jest zdecydowanie cichsza.
~filip
Cabrio 1.6 16V 101KM 74kW
w BMW był super komfort,a astra dużo wyciszeniem nie odbiega.. chyba że są bardzo nie równe drogi to to słychać trzeszczący dach..ale wtedy jest super fabryczny cdr,który gra niesamowicie...
~Cosmo
Cabrio 1.8 16V 125KM 92kW
Nie spodziewałem się tego po cabrio ale do 160 wgl nie czujesz różnicy pomiędzy cabrio a coupe. Znakomicie zaprojektowany dach, bardzo cicho, można sobie dodatkowo wygłuszyć drzwi to powinno być bajecznie.
~Opel
Cabrio 2.0 i 16V Turbo 200KM 147kW
Do 170 jest cicho ale powyżej to już zaczyna być słychać ten warkot potęznej budy jaką mamy pod maską ale nikt nie chce tym wolno jeżdzić
~tomekj69
Cabrio 1.6 16V 101KM 74kW
To juz gorzej. Po przekroczeniu 100km/h zaczynają dziwne odgłosy spowodowane opływem powietrzawokól samochodu.W/g mnie jest w nim głośno.
~2tec
Cabrio 1.6 16V 101KM 74kW
Jestem zachwycony - przy 180km/h (tylko na próbę!) swobodnie rozmawiałem z żoną siedzącą obok :) P.S. nie bała sie!
~augit
Cabrio 1.6 16V 101KM 74kW
do 80 km/h bardzo dobrze, do 120 km/godz dobrze, powyżej hałas powietrza i opon jest bardzo wyraźny i denerwujący
~Cosmo
Cabrio 2.2 16V 147KM 108kW
Jak na cabrio to wgl tego nie czuć. Silnika praktycznie nie słychać, dopiero przy 140 robi się głośno.
Opel Astra G Cabrio