Oceny Opel Astra G Coupe 1.8 16V 116KM 85kW 2000

Opel Astra G Coupe 1.8 16V 116KM 85kW 2000 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Astra G Coupe 1.8 16V 116KM 85kW 2000

~dan
Coupe 1.8 16V 116KM 85kW
Ładne, ciekawe auto, piękna boczna sylwetka Coupe, Bertone naprawde świetnie wkomponowało w zwykłą Astrę sylwetkę Coupe, byle jej nie oszpecać jakimiś pseudo tuningowymi badziewnymi dodatkami kiczowatymi- bo wtedy mamy obciachową wiochę, proponuje pozostawić i utrzymać jak najbardziej w oryginale i jak najlepszym stanie technicznym, szkoda tylko że nie zmieniono nieco bardziej przodu i tyłu bo wygląda za bardzo jak zwykła Astra ale itak jest...
~pbl
Coupe 1.8 16V 116KM 85kW
Myślę, że jest to dobra propozycja dla \"bezdzietnego\" kierowcy. Silnik 1.8 dobrze sobie radzi w miejskiej dżungli, gdzie trzeba się wciskać i wymijać \"niedzielnych\" kierowców:). Jak ktoś chce mocniejszy to jest 2.2, albo 2.0 turbo. Diesel w takim aucie to moim zdaniem nieporozumienie, ale jest dostępny. Ja używam auta na dojazdy do pracy, około 50km dziennie, dlatego założyłem instalacje LPG. Zaletą może też być to, że mało takich aut...
~rodrick
Coupe 1.8 16V 116KM 85kW
Mimo iż samochód używałem krótko bo tylko 4 miesiące, niestety przez stłuczkę na którą wpływu nie miałem, mogę powiedzieć, że w aucie bardzo się zakochałem i moim następnym też będzie Coupe. Auto ma świetną sylwetkę która nawet dzisiaj wygląda bardzo elegancko. Układ jezdny jest rewelacyjny i jeździ się bardzo komfortowo ale również sportowo. Drzwi bez ramek pięknie wyglądają z opuszczonymi szybami.
4,1
~Jacoby
Coupe 1.8 16V 116KM 85kW
Dobre, zrywne, \"sportowe\" auto w dobrej cenie. Nie jest to szczyt techniki, może 120KM to nie corvetta, ale wydaje mi się, że jeśli chodzi o sportowe auta w tej cenie, to jest to najlepszy wybór. Jeśli ktoś kupuje auto sportowe w tej cenie, to na pewno chciałby auto tanie w ekspoatacji, a opel taki właśnie jest. Polecam wszystkim miłośnikom, którzy szukają taniego sportowego auta na start.
~Janoosik
Coupe 1.8 16V 116KM 85kW
Samochód bardzo ładnie się prezentuje pomimo prawie 20lat. Bardzo mało jezdzi go po drogach wiec mysle ze to na plus ;)
~tom81
Coupe 1.8 16V 116KM 85kW
Oryginalne autko dla chcacego wyruzniac sie z tlumu. napewno nie kupil bym golfa bo jest tego w chu. na naszych dogach. Szczególnie kolor orange rzuca sie w oczy i zwraca uwage przechodniów:)
4,1
~Alan
Coupe 1.8 16V 116KM 85kW
Generalnie pancerny silnik. Częściej pada w nim elektryka. Przez dwa lata 3 serwisy alternatora i wymienione praktycznie wszytskie czujniki (położenia walka rozrządu, wału itd), listwa zapłonowa i sterownik silnika. Niestety ze względu na swoje usadowienie sterownik jest narażony na wilgoć. Wszystkie czujniki należy wymieniać na oryginał bo zamienniki typu np. Bosch padają po pół roku. (Silnik)
~;))
~Mateuszek
Coupe 1.8 16V 116KM 85kW
Świetne auto dla młodego kierowcy :) części od zwykłej astry i sylwetka sportowa to coś, czego potrzebuje młodzieniec ;) tanie w utrzymaniu a zarazem auto które zapamięta na zawsze :) (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~bojan
Coupe 1.8 16V 116KM 85kW
dynamika tego silnika nie powala na kolana ale jak na 1.8 jestem bardzo zadowolony z jego osiągów:)przyspieszanie od 3000 obrotów wgniata w fotel :))) (Silnik)
Opel Astra G Coupe