Lista ocen Opel Astra J (7)

~Piotr
Sports Tourer 1.3 CDTI ecoFLEX 95KM 70kW
Internetowi eksperci zawsze najwyżej oceniają moc , przyśpieszenie potem v max. Jednak kierowcy wiedzą, że te wysokie parametry w większości przypadków w mieście się po prostu marnują. Średnia v z miasta to i tak 40 km/h. W przypadku tego samochodu zaskoczyła mnie doskonała użytkowość, dobra jakość materiałów i całkiem wystarczająca dla mnie moc super oszczędnego silnika. Zupełne zaskoczenie to sprawność, z jaką ten silnik napędza...
~Jacek
Hatchback 5d 1.3 CDTI ecoFLEX 95KM 70kW
Jestem bardzo zadowolony z tego autka. Z wyglądu bardzo ładna (jak dla mnie) ekonomiczne nie ważne czy miasto czy trasa bardzo jestem zadowolony ze spalania mimo moich obaw co do tak małego silnika. Miałem astre F mam jeszcze astre H i terza posiadam jeszczę J i zanic jej nie zmienię.
2,5
~Dziad
Sports Tourer 1.3 CDTI ecoFLEX 95KM 70kW
Diesel jak diesel klekocze Rozpędza to autko do 100 w jakieś 2 tygodnie Niestety lubi dużo oleju pomimo jednego remontu juz. Jest ekonomiczny i to jedyny plus tego silnika A i trzeba wykastrować DPF bez tego to ani rusz. (Silnik)
~ARTI
Hatchback 5d 1.3 CDTI ecoFLEX 95KM 70kW
Rewelacyjny silnik... PO dołożeniu box od vtech około 110KM polecam czuć i fajną elastyczność i spalanie w granicach średnio około 5.2 przy prędkościach 130-140 poza zabudowanym 30% miasto 70% trasa... Cichutki silnik można pomylić z dobrą benzyną
~komorek
Hatchback 5d 1.3 CDTI ecoFLEX 95KM 70kW
bezawaryjny, mega oszczędny - nie da się przekroczyć zużycia powyżej 5,5 litra na 100km (Silnik)
2,6
~grzegrzolka13