Lista ocen Opel Astra J (64)

~Sebastian
Hatchback 5d Facelifting 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Samochód kupiłem jako poflotowy, 3-letni, z przebiegiem 152 tys. km. Miałem obawy, zwłaszcza o ten przebieg, ale generalnie historia auta była taka, że wszystko było robione na bieżąco i tylko w ASO co mnie uspokajało. I słusznie, bo auto sprawuje od 5-ciu lat bez poważnych zarzutów a przy tym kosztowało nawet nie połowę ceny nowego gdy go kupowałem czyli w 2018 roku.
~Paweł.opel
Sports Tourer 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Opinia dla zainteresowanych kupnem. Pierwsze co trzeba zaznaczyć że to jest opel auto kompaktowe, nie jest to klasa premium ale w rozsądnym budżecie mamy naprawdę przyzwoite młode, ładne autko. Mój 7 opel i nie powiem że ostatni :) puki co jestem bardzo zadowolony. Duże przestrzenne auto z pojemnym bagażnikiem z silnikiem 1.7CDTI 110KM naprawdę sobie radzi i w mieście i na trasie, auto mam w pełnej opcji na ładnych aluskach, cieszy oko oraz...
3,8
~Maks
Sports Tourer 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Samochód jak dla mnie nie wart swojej ceny. Ogólne wrażenia wizualne jak najbardziej na plus, karoseria skrojona bardzo ładnie, z polotem. Kokpit w wersji Cosmo bardzo ładnie wykonany (wersja z pół skórzaną tapicerką) ma obszyte boczki skórą oraz brzegi bardzo wygodnych przednich foteli. Minus poważny stanowił brak tylnego podłokietnika dla pasażerów tylnej kanapy. Nawigacja 950 bardzo dokładna i nie zawiesza się. Bardzo fajny tryb nocny i...
3,2
~Aldaron
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Podłogowe auto z firmy farmaceutycznej z pewnym przebiegiem 5 lat serwisowane tylko w ASO, przebieg 100% potwierdzony znana cała historia serwisowa. Wydawałoby się że nie powinno zaskakiwać, a jednak i to bardzo niemiło zaskakuje.
4,1
~mareo
Sports Tourer 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Ogólnie z samochodu jestem bardzo zadowolony, kupiłem go niby dla żony i dzieci, aby wózki i bagaże popakować. Duża i długa przestrzeń bagarzowa, która mnie zaskoczyła. Mało schowków podręcznych w samochodzie, nawet popielniczki na papierki brak. Wersja bez podłokietnika, który lubię, chusteczki, okulary wszystko wala się po aucie. Golf plus schowków ma mase. Bardzo dobre standardowe audio + wygodne wspaniałe fotele.
4,1
~Mamile
Sports Tourer Facelifting 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Astra mało pali i można się nią sprawnie przemieszczać. Jest wystarczająco pojemna, cicha i dobrze trzyma się drogi. Wygodne fotele z przodu i dość sprawny system klimatyzacji sprawiają, że czujemy się w niej całkiem przyzwoicie
~zaiko
Sports Tourer Facelifting 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Posiadam astrę około 4 lat w tym czasie ( pomijając bieżący serwis - oleje, filtry , klima) wymieniłem jedynie sondę Lambda. Olej wymieniany co 10-12 tyś.
~Antonio
Sports Tourer 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Jako przedstawiciel handlowy, jest to moja szósta Astra. Od pierwszej generacji, tej produkowanej w Gliwicach do obecnej. Nie ma żadnej wątpliwości, że astra J jest autem prawie doskonałym dla mojego zawodu. Pod względem ergonomii, komfortu pracy (zestaw głośnomówiący z głosowym wyborem numeru-tylko po angielsku, ilość miejsca itd) to moje dotychczasowo najlepsze auto.
~Paweł
Sedan 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Zalety: - niezawodność Wady: - słaba elastyczność poniżej 2000 rpm - głośna praca na zimno - za słaby do tego samochodu (12s do setki) (Silnik)
Dziennik kosztów dla Opel Astra J
8,9
9,4
~Fan
Sports Tourer 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Fajne auto, niezawodne i ładnie wyglądające. Trochę zbyt ciężkie, ale przez to także komfortowe i stabilne. Kupione używane (poleasingowe) z rynku polskiego. Dobrze wykonane i dobrze wykończone (wersja cosmo), ma nawet półskórę i automatyczną klimę, ale brak tylnych czujników w serii (żart jakiś, hehe). Dobre i pakowne auto