Lista ocen Opel Astra J (12)

~Piotr
Sports Tourer 1.7 CDTI ECOTEC 125KM 92kW
Nic dodać, nic ująć. Już 3 miesiące przed zakupewm zaprzestałem dalszych poszukiwań, wiedząc, że to o to mi chodzi. Jakby mi ktoś takie auto pokazał za 50 lat, no, OK, może bym uwierzył, ale teraz... Jak ta Firma to robi?
3,6
~122 tys km OPINIA Tomka
Sports Tourer 1.7 CDTI ECOTEC 125KM 92kW
Wszystko umieszczam tu; porównam Meganke III 1.5 dci 2010 r z Oplem Astrą 1.7 CDTI 125 kw 2010 r Auta kupione prawie w tym samym czasie i o zblizonym przebiegu astra 3000 tys km mniej . SILNIK wiadomo 85 kw nie dorówna 125 kw, lecz roznica jest znikoma astra megane ( niwiem dlaczego waga podobna a taka mała dysproporcja mimo 125 kw) SPALANIE Megane max 5.0 litra miasto Astra 2 - 3 litry więcej (pomimo bujd renault tak jak i opla nie...
~Arek
Sports Tourer 1.7 CDTI ECOTEC 125KM 92kW
Pomimo paru mankamentów (DPF i pęknięta głowica zaworowa), jestem ogólnie z auta zadowolony.
~WahChing
Sports Tourer 1.7 CDTI ECOTEC 125KM 92kW
Na poczatku mialem drobne problemy z silnikiem. Falowanie obrotow, szarpanie, zapchany egr. Po wymianie czujnika pompy paliwowej i przeczyszczeniu egr problemy ustapily i zmniejszylo sie spalanie. Pojawila sie nastepna usterka, klekotanie silnika. czeka mnie takze wymiana turbo. silnik moglbyc bardziej dopracowany. (Silnik)
~Szczepan
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 125KM 92kW
Ogólnie jestem barzdo zadowolony. Podsumowując: Wygodne, ekonomiczne i przyjemne w prowadzeniu autko.
~tysiak
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 125KM 92kW
Auto słabo zbiera się 2000 tyś obrotów przy włączonej klimatyzacji. Także uważajcie bo myknąć tym autem na skrzyżowaniu może być problematyczne. Po za tym do ponad 160 km/h zbiera się dobrze, 210 to maz co da sie wydoić z tego autka. Fajnie ogólnie silnik chodzi. (Silnik)
~Piotr F.
Sports Tourer 1.7 CDTI ECOTEC 125KM 92kW
Na razie trochę mam odczucioe że wsiadłem do mniejszego i wolniejszego auta od Astry H bagażnik tylni jest mniejszy pomimo tego że wydaje się większy, na plus to zawieszenie i wyciszenie auta oraz nowy design
~Tomek
Sports Tourer 1.7 CDTI ECOTEC 125KM 92kW
Najlepszy silnik do tego auta to 2.0 zbyt duża masa na 125 km, moje waży prawie 1.6 tony (Silnik)
~vwmaniak
Sports Tourer 1.7 CDTI ECOTEC 125KM 92kW
Astrę 1,7 125KM ST użytkuje od 2011 roku. Przebieg aktualny ~80kkm. Średnie spalanie liczone z całego baku oscyluje zazwyczaj w granicach 5,8-6,4l. Komputer zaniża spalanie o ok. 0,1 - 0,4 litra zależnie od rodzaju tras, (im więcej dalekich tras tym wynik z komp. bardziej zbliżony do rzeczywistego) być może ma to związek z wypalaniem DPF-a. W moim przypadku z nim na całym dystansie nie było nigdy problemu. Samochód eksploatowany w stosunku... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
3,8
~norbi666994
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 125KM 92kW
Stylistyka zewnętrzna na cztery gwiazdki, napewno lampy xenonowe zmieniają jeszcze bardziej wygląd całego auta.