Lista ocen Opel Astra J (16)

~lukidab
Hatchback 5d Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Astra jest bardzo komfortowym i dynamicznym autem. Moja posiada zawieszenie adaptacyjne, różnica między trybem Tour(komfortowym) a Sport jest dość duża i na kiepskich drogach świetnie się sprawdza. Bardzo wydajne skrętne bi-ksenony poprawiają bezpieczeństwo w trakcie nocnej jazdy. Klimatyzacja bardzo skuteczna a w połączeniu z otwieranym dachem nie musi mocno dmuchać aby utrzymać wyznaczona temperaturę. Sporą wadą jest masa auta (1600 kg...
~chudy
Hatchback 5d 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Całokształt wypadł naprawdę dobrze. Samochód ładny, ekonomiczny, nie sprawiający jak narazie żadnych problemów. Opisuje samochód wyprodukowany po 2014 roku czyli po facelifting, jak tu znalazłem tylko do 2012.
~Kamil
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
mam Astre J z 2015 roku z silnikiem 2.0 CDTI 165KM +6biegowy manual. Niemiecka wersja Ekskluziv tzn Swiatla AFL, Navi950 z 7 glosnikami. pakiet chromow, kola alu 225/45/17, fotele sportowe, ogrzewanie siedzen, grzana kierownica, EPB ( elektryczny hamulec postojowy), elektryczne szyby, czujnik deszczu,tempomat, swiatla ledowe i pewnie cos tam jeszcze - wyposazenie bardzo dobre. Obecnie na liczniku mam przejechane cos okolo 43kkm. Auto...
~Rysiek
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Samochód bardzo przyzwoity. Dość funkcjonalny. Dla rodziny 2+2 dla kierowcy bez zacięcia sportowego.
~goldenman
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Zaskakujaco dobry stosunek jakosci do ceny. Ładny wyglad, dynamiczny silnik i pojemne wnetrze. Do tego dobrej jakosci materialy wykonczenia.
~Radosław
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Całkiem niezłe auto, usunięto kilka wad poprzedniej generacji, ale są nowe. Szkoda, że Opel zerzygmnował z pięknego bursztynowego podświetlenia wnętrza. To, które jest teraz kojarzy mi się z tanią podróbką audi.
~Optim
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Silnik okej. Dynamiczny . Bezpieczne wyprzedzanie. Spokojnie mogę polecić jako bezawaryjny i łatwy w obsłudze (Silnik)
~Optim
~Paweł
Hatchback 5d 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Autko rewelacyjne, silnik dobry potrafi być EKO, na trasie Kraków- Mazury jadąc nieprzekraczający 140 na tempomacie prawie cala droga, 5 osób na pokładzie, pełny bagażnik. Spalanie wyniosło 5,3 myślę że jest to zadowalający wynik na masę auta i załadunek. Jadąc autostradami przędkości rzędu 140/180 km/h wynik koło 7,5 litrów wydaje się że nie jest źle. Średnie spalanie długookresowe to granice 6,3-6,6. Z tym silnikiem jesteśmy wstanie pędzić... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~olek
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW