Lista ocen Opel Astra J (293) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 169 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jasiek
Sedan 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Jak na klasę auta jest dobrze. Z przodu kierowca o wzroście 1.85 m siedzi wygodnie, z tyłu miejsca wystarczająco dla 2 osób (na 3 osoby jest za wąsko, zaś dla 3 dzieciaków na fotelikach praktycznie nie ma miejsca). Za to dość dużo przestrzeni nad głową pasażerów z przodu i z tyłu.
~mareo
Sports Tourer 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Przestrzeni jest całkiem wystarczająco, mało miejsca z tyłu albo nawet brak, przy przesuniętym przednim fotelu. W Golfie + nigdy nikt nie poprosił mnie o przesunięcie fotela do przodu. W Oplu to dość częste pytanie. 4 osoby podróżuje poprawnie, przy 5 os. trochę ciasno z tyłu.
~Adi
Hatchback 5d 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Tutaj jest bardzo dobrze, jak na samochód klasy kompakt Astra jest raczej w czołówce przestronności. Fotele bardzo wygodne, można je ustawiać w wielu płaszczyznach. 4 osoby pojadą w tym aucie bardzo wygodnie z niemałym 380litrowym bagażem - dla większości raczej wystarczy.
~hehs@poczta.fm
Hatchback 5d 1.6 Turbo ECOTEC 180KM 132kW
Ja w tym autku czuję się świetnie. Fotele w wersji sport mją wielo stopniową regulację z bajeranckim systemem pneumatycznej regulacji odcinka lędźwiowego. Bardzo ładne oświetlenie kokpitu. Dużo pozytywnych smaczków, które dodają pozytywnych wrażeń. Bardzo fajne zegary.
~Jarek
Hatchback 5d 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Z przodu miejsca jest dużo. Pozycja kierowcy jest bardzo dobra. Wynika to z możliwości dopasowania ustawien kierownicy ( w 2 płaszczyznach) oraz fotela kierowcy w 3 płaszczyznach. Nie oceniam miejsca z tyłu bo z samochodu korzystam tylko z żoną. Z tyłu nikt jeszcze nie jeździł.
~Radek
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Mam 187 i mógłbym jeszcze spokojnie odjechać fotelem więc chyba nawet 200 się zmieści. Ale wtedy za kierowcą nikt nie usiądzie. Za mną też średnio, z tyłu raczej tak do 180 i tylko 2 osoby. Bagażnik pojemny i praktyczny z podwójną podłogą.
~Tomek
Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Przód super, tył średnio jak na długość pojazdu (prawie 4,7 m). Szerokość tez OK. Bagażnik bardzo dobrze (zarówno przed jak i po złożeniu siedzeń), bardzo ustawny, dobre materiały, funkcje rolety np. lekkie naciśnięcie i roleta idzie do góry jak w Audi A4 B8
~Krzysiek
Sedan 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Miejsca jest w sam raz (jestem średniego wzrostu). Na szerokość z przodu ok, na wysokość może być. Z tyłu może trochę więcej miejsca mogli wygospodarować na nogi - przy moim wzroście jest ok. ale jak z przodu siądzie ktoś koło 190cm i więcej to będzie słabo.
~Marcin
Sedan 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Bardzo dobrze, ja przy wzroście ponad 180 spokojnie mogę się wygodnie ułożyć za kierownicą a i za mną miejsca jest wystarczająco, więc dla mnie jest to odpowiednim wyznacznikiem miejsca w aucie. Bagażnik również duży wiec czego chcieć więcej.
Dziennik kosztów dla Opel Astra J
8,9
9,4
~Kirdan
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Sprawdzone podczas długiej wycieczki z samej północy Polski na samo południe Chorwacji. Ilość miejsca dla kierowcy i pasażera zupełnie zadowalająca. Mimo że zawsze ustawiam sobie fotel dosyć daleko, pasażer za mną nigdy nie narzekał na brak miejsca.