Lista ocen Opel Astra J (265) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 197 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Chomik
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
narazie żadnych usterek. Jedynie po zakupie kół 18" od astry K musiałem przeprogramować czujniki ciśnienia w oponach bo astra J ich nie widziała. Serwis zrobił mi to za darmo i zajęło 2 minuty.
~mamAstre
Hatchback 5d Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Drobnych nie miałem, na razie za to 3 naprawy gwarancyjne - to nieładnie, no ale na razie się nie przejmuję. Z drugiej strony nieduży przebieg na razie (25tys), więc może potem będzie gorzej.
~mareo
Sports Tourer 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Na razie usterek brak, poza spaleniem świec, i żarówki. Wymiana żarówki zajeła mi godzinę, bo się nie spodziewałem że muszę iść po zestaw profecjonalnych kluczy. W trasie raczej nie wymienimy żarówki.
~TomekSHL
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
konieczność wymiany trzeciej lampy stopu (ciekła woda na myjni), oraz dziwne zachowanie elektroniki - bez wpływu na własności jezdne (zatrzymanie, wyłączenie + włączenie silnika pomogło)
~Kamil
Sedan 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Ubywa płynu z układu chłodzenia (dolewka co 10000km), wg serwisu płyn po prostu odparowuje. Miałem kilka aut i nigdy nie było z tym problemu, obawiam się jakiejś nieszczelności.
~lukidab
Hatchback 5d Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Czasem coś skrzypi w środku zwłaszcza przy niższych temperaturach lub hamulce piszczą zawsze przy hamowaniu (nowe i te które już podlegają wymianie) , reszta to rzeczy eksploatacyjne.
~Andrzej
Sports Tourer Facelifting 1.6 Turbo ECOTEC 180KM 132kW
W moim posiadaniu w okresie kilku miesięcy spaliła się jedna żarówka stopu i jedna żarówka świateł mijania. Poprzedni właściciel wspominał o wymianie łożyska koła i nic poza tym
~Włodek
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Na samym początku problemy z wtryskani gazu i zamkiem klapy bagażnika, potem już bez żadnych problemów. No ale to dopiero 24 tys przebiegu. Mam nadzieję, że tak będzie dalej.
~marcin
Sedan 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
w pierwszym roku padł czujnik cofania (gwarancja), czasami skrzypi coś w przednim zawieszeniu na wertepach (sporadycznie) przez 15tys km nic sie nie wydażyło poza tym
Dziennik kosztów dla Opel Astra J
8,9
9,4
~Wojtek.H
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Po miesiącu zauważyłem że nie działa w całości ogrzewanie tylnej szyby i wciągnęło mi uszczelkę pod szybę(lewe tylne drzwi).Już zgłoszone do serwisu jako naprawa gwarancyjna