Lista ocen Opel Astra J (293) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 169 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jakub
Sedan 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Siedzenia kierowcy pasażera wygodne . Z tyłu ok ale maksymalnie 180cm wyższe osoby zahaczą głową w sufit . Niestety lewy boczek siedzenia kierowcy jest nieprawidłowo zszyty fabrycznie /. Marszczy się
~jagodek
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Jak już wspomniałem, dla mnie jest komfortowo, pasażer siedzi w fotelu wersji Sport i nie może narzekać. Z tyłu dla osób wysokich jest wystarczająco miejsca i nie czują się zmęczeni po przejechaniu 100-200 km.
~Paweł Wiatrak
Sports Tourer 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Jestem osoba średniej budowy ciała i wzrostu 178cm dla mnie jest wystarczająco miejsca. Z tyłu fotelik z isofix się mieści się bez problemu. Wracając z wakacji ciągiem 2000km nie byłem zbytnio zmęczony
~Rafał
Hatchback 5d Facelifting 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Jestem niski i jest super, ale dwumetrowiec też spokojnie znajdzie dla siebie miejsce, pod warunkiem, że nie usiądzie za kierowcą swojego wzrostu. Z tyłu fajnie, przytulnie dzięki niedużym oknom.
~Marcin
Sedan 1.7 CDTI ECOTEC 130KM 96kW
Z przodu miejsca jest więcej niż potrzeba, a pasażerowie z tyłu póki co również nie narzekają. Tylko moje dziecko troszkę marudziło na wysoko poprowadzoną krawędź okna, ale już się przyzwyczaiło.
~TomekSHL
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Z przodu świetnie (lubię być "obejmowany" przez auto), z tyłu OK ale nie rewelacyjnie jak na 4,7m długie auto. W Octavii III miejsca dużo więcej, niemniej jednak grubość drzwi itp dużo mniejsza.
~Kamil
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Dla mnie całkowicie ok, ale inna i żona nie należymy do wielkoludów. Szczupli i niewysocy. Znowu porównując do Octavii, to jednak tego miejsca z tyłu w astrze jest zdecydowanie mniej.
~Krzysztof
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
nieźle. z przodu na 5, z tyłu na 3 przez ciasnotę. po zamontowaniu fotelika do jazdy tyłem na tylnym rzędzie siedzeń pasażer z przodu ma o 50% mniej miejsca niż przed montażem.
~Jakub
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CDTI ecoFLEX 110KM 81kW
Jest całkiem dobrze jak na klasę kompakt. Mam 193cm wzrostu i mieszczę się w astrze bez żadnych problemów. Tuż za mną spokojnie mieści się dorosła osoba średniego wzrostu.
~GRACJAN
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Przydałoby się trochę więcej miejsca z tyłu na nogi. Z przodu dostatecznie dużo miejsca. Przsiadajac się z Vectry C nie poczułem że jest to auto klasę mniejsze.