Lista ocen Opel Astra J (338) - Całokształt

Na liście zabraknie 123 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Greko
Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Opel Astra ST 1.4 turbo z fabrycznym lpg cosmo z dodatkiem kilku pakietów. Jestem bardzo zadowolony. Silnik radzi sobie bardzo dobrze z tak dużą masą auta i nawet niedużo pali. jakość wykończenia wnętrza na wysokim poziomie, podczas jazdy nic nie trzeszczy, w środku bardzo cicho nawet przy dużych prędkościach, mapy w nawigacji mało aktualne, z tyłu dużo miejsca dla 2 pasażerów z trzecim jest troszkę ciaśniej, przy wzroście 1,84 dużo miejsca na...
~Witek
Sports Tourer 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Samochód jest funkconalny i wygodny dla kierowcy i pasażerów. Nadaje się do pokonywania długich tras w naszych warunkach klimatycznych (poziom hałasu, wentylacja, klimatyzacja na przyzwoitym poziomie. duży plus za adaptacyjne oświetlenie i przednie fotele) Niemiłą niespodzianką jest niemożliwość używania łańcuchów śniegowych przy ogumieniu 225/50 R17. Trzeba na to zwracać uwagę przy wyborze opon zimowych, aby nie mieć niespodziewanych...
~Marcin
Hatchback 5d 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Nie mogę nikomu polecić tego samochodu. Odziedziczyłem go po mojej dziewczynie, która głównie wykorzystywała do go odważnych sesji na lnstagramie (co potwierdzone na jej koncie @tyciutka). Niestety, nie nadaje się on do normalnego użytku stale wymaga napraw. Nawet przy przejachniu drobnej dziury z umiarkowana prędkością, np. powyżej 30 km/h, skutkuje to lądowaniem kilkanaście metrów dalej. To doświadczenie nie pozostawia złudzeń - nie polecam
~Jarosław
Sports Tourer Facelifting 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
To mój 3 Opel i ostatni. Zawsze byłem z Opla zadowolony lecz ta Astra to porażka. Ogólnie auto niezłe - można powiedzieć typowy średniak ale DPF (filtr cząsteczek stałych ) Opla pokonał. Chyba specjalnie wypuścili taki badziew żeby ludzie spędzali połowę życia w serwisach. Poprzednio jeżdziłem Peugeotem i nie wiedziałem że coś takiego w samochodzie istnieje. Opel sam zachęca żeby ludzie usuwali ze swoich samochodów DPF. I gdzie tu ekologia.
~Ulu
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Samochód dobry do przemieszczania się z punktu A do B bez żadnych fajerwerków. Ale diabeł tkwi w szczegółach - w trakcie użytkowania wychodzą małe ale liczne mankamenty które wpływają na ostateczną ocenę samochodu. Subiektywnie wydaje mi się, że samochód nie jest właściwie dopracowany i przemyślany. Po przejechaniu 47 tysięcy km mogę powiedzieć ,że kolejny raz tej marki nie wybrałbym dla swojej rodziny jako samochód do jeżdżenia na co dzień.
~Remigiusz
Hatchback 5d Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Samochód służbowy rewelacyjny brak jakichkolwiek usterek ma już prawie 90tys i tylko wymiana olejów i filtrów i klocki ostatni przegląd przy 80tyś. Jak bedę miał takie pieniądze to kupię sobie dla siebie astrę i tylko z silnikiem benzynowym 1.4 mamy w firmie kilka ja wziąłem z najsłabszego i wyszło najlepiej 1.6 benzyna już bardziej awaryjny a 1.7 disel lubi olej silnikowy chociaż jest może trochę lepsza przyjemność z jazdy
~mareo
Sports Tourer 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Ogólnie z samochodu jestem bardzo zadowolony, kupiłem go niby dla żony i dzieci, aby wózki i bagaże popakować. Duża i długa przestrzeń bagarzowa, która mnie zaskoczyła. Mało schowków podręcznych w samochodzie, nawet popielniczki na papierki brak. Wersja bez podłokietnika, który lubię, chusteczki, okulary wszystko wala się po aucie. Golf plus schowków ma mase. Bardzo dobre standardowe audio + wygodne wspaniałe fotele.
~Coolvi
Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Moim zdaniem Astra J Sports Tourer to auto optymalne. Jest przyjemne dla oka, ale nie wzbudza zazdrości, z 1.4 Turbo jest żwawe, ale lepiej się nim nie ścigać, jest ogólnie solidne, ale ma swoje bolączki, jest przestronne, ale jak na swój rozmiar mogłoby być jeszcze przestronniejsze. Słowem nie jest ideałem na 5 gwiazdek, ale też nie jest na tyle zawodne żeby dać mu zaledwie 3 gwiazdki.
~Rafał
Hatchback 5d Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW
Jestem bardzo zadowolony z tego auta. Przez cztery lata (60 tys. km) praktycznie nic się nie zepsuło. Silnik 1.4 turbo w zupełności wystarczający do miasta, a i na autostradzie nie ma się czego wstydzić. Do pełni szczęścia brakuje tylko trochę lepszego wyposażenia i trochę mniejszego zużycia paliwa. BDW licznik zuzycia paliwa oszukuje, a konkretnie zaniża zużycie o dokładnie 0,5l/100km.
~robo38
Sedan 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Rok walczyłem w serwisie z FABRYCZNĄ instalacją LPG! Nieporozumienie. Serwis-umiejętności mechaników nie przystoją do cen. Poza tym nie ma co narzekać, w porównaniu wcześniej użytkowaną Skodą, ceny autoryzowanego serwisu do akceptacji. Wadą jest to, że OPEL zablokował dostęp do komputera sterującego LPG. Kolejną wadą jest konieczność sparowania czujników w kołach po każdej ich wymianie! To nieporozumienie!