Lista ocen Opel Astra J Sports Tourer Facelifting (39) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kuba
Sports Tourer Facelifting 1.6 CDTI 136KM 100kW
Póki co zdarzyły mi się 3. Pierwsza to na deszczu świrują przednie czujniki parkowania. Druga: coś jest nie tak z podświetleniem tablicy rejestracyjnej. Chyba coś na stykach. Wystarczy pstryknąć w oprawkę żarówki i wszystko gra. Trzecia. Czasami zawiesza mi się system wyświetlający kierunek, siłę i temperaturę nawiewu. Wszystko fizycznie działa, tylko informacje są błędne. Ale to tylko czasami tak się zdarza. Po odpaleniu auta na nowo, problem...
~Kamil
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
-jeden z czujnikow parkowania w deszczu dzialal zle. Podczas wymiany oleju w PL poprosilem o sprawdzenie tego. Panowie odczytali bledy, jako ze nie bylo zadnego to naprawa sie zakonczyla. Poprosilem o to samo w DE poddczas kolejnej wymiany oleju i widzialem z tarasu, ze mechanik rzeczywiscie tam zagladal po chwili oddal auto. Problem sie nigdy nie pojawil. Wygladalo mi to na nie dokonca podpieta wtyczke ktora dostawala wode. i to wszystko.
~Artur
Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
W pierwszym roku użytkowania: - wymiana modułu bluetooth, - problem z instalacją lpg, wymiana listwy wtryskowe (tak się chyba nazywa), - pęknie przewód instalacji chłodzenia,. Pierwsze dwie na gwarancji naprawione w serwisie. 3 usterka to niby efekt działania gryzonia wiec nie objęta gwarancją producenta.
~PanSatyros
Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Są. Drobne usterki są. A to regularnie przepala się żarówka, a to klocki hamulcowe zaczynają piszczeć w połowie swojego życia tak, że i tak pojedziesz je wymienić. Czasem wywali jakiś błąd który nic nie powoduje ale i tak trzeba jechać go skasować. Tragedia nie ma ale szału też.
~Jacek
Sports Tourer Facelifting 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Było parę pierdół teraz wyświetla się co parę dni kontrolka ESP - serwis opla rozkłada ręce, do tego co pewien czas na wolnych obrotach chodzi jak traktor np. w korku obroty pływają i są za niskie. Po chwili przechodzi. Oczywiście serwis nie widzi zadnego problemu.
~Coolvi
Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Nawet nie usterki, a drobiazgi potrafią te auta męczyć. Zmęczone dekory wnętrza, wyrobione regulacje podłokietników, sporadycznie niereagujące przyciski, błędy wyświetlacza panelu klimatyzacji. To tylko pare przykładów na co trzeba być przygotowanym.
~zaiko
Sports Tourer Facelifting 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
uszkodzeniu uległ przełącznik zespolony sterowania szybami, wymiana na używany bezproblemowa we własnym zakresie, zużyty ( przepalony) tłumik końcowy, uszkodzona mata grzewcza siedzenia - chora cena w serwisie.
Sports Tourer Facelifting 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Drobiazgi to raczej tam sie nie psuja moze byc uciazliwy komunikat pt "awaria pojazdu" dot z tego co wiem czegos ze swiecami zarowymi po wymianie swiec na nowe , oryginalne nie zawsze problem zostaje rozwiazany
Dziennik kosztów dla Opel Astra J Sports Tourer Facelifting
6,6