Lista ocen Opel Astra J Sports Tourer Facelifting (24) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej
Sports Tourer Facelifting 1.6 Turbo ECOTEC 180KM 132kW
Opel Astra J
Auto kupiłem jako używane, więc tu ocenić mogę z innej perspektywy. Auto z 2013 roku kupione w 2018 za kwotę 35 t zł, przyglądałem się również konkurencji, gdzie w grupie VAG za te pieniądze auto minimum rok starsze, octawia z 1.8 tsi to 10 t zł droższa, natomiast auta azjatyckie (Toyota, Mazda, Honda) to minimum 15 t zł więcej, pozostałe auta nie brane były pod uwagę, więc stosunek ceny do jakości w używanym aucie jest naprawdę bardzo rozsądny.
~Goodman
Opel Astra J
Jak na auto, które jest amerykańską wizją auta europejskiego, udającego samochód niemiecki, to jest zdecydowanie za drogie. No chyba, że kupujemy auta na kilogramy, wtedy, to jest przyzwoity stosunek "ilości" kupowanego samochodu do jego ceny. Średnio wychodzi trochę ponad 46zł za kilo, czyli tyle, co dobry żółty ser, albo łosoś.
~Kuba
Sports Tourer Facelifting 1.6 CDTI 136KM 100kW
Opel Astra J
Auto kupiłem używane, 3 letnie z niezłym wyposażeniem przy salonie Opla w Poznaniu, pewne, serwisowane i zadbane. Cena po negocjacjach była bardzo przystępna. W takim układzie mogę to auto stanowczo polecić jako dobrą alternatywę dla np. Focusów, które z podobnym silnikiem mają problemy bodaj z uszczelkami pod głowicą.
~Davidov97
Opel Astra J
Szukałem kilku kombi z dobrym wyposażeniem i dobrym silnikiem na równi osiągi/ oszczędność. Padło na Astre, ponieważ żadna inna marka nie ma tyle do zaoferowania w wersji buisness niż Opel ! Jeśli dają jedno, biorą drugie a w Astrze mam wszystko co, co w innych markach miał bym w trzech samochodach.
2,0
~Paweł
Opel Astra J
Dramat. Auta konkurencji w podobnej cenie oferują więcej i lepiej. Unikajcie Opla jak ognia. Nowa Astra to właściwie ten sam badziew co moja wersja. Widziałem siedziałem. Ta sama tandeta w materiałach, różni się tylko designem. Unikajcie Opli jeśli nie jest Wam obojętne czym jeździcie
~Sk
Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW
Opel Astra J
Tu duży plus. Kupiłem wersję cosmo i dostałem upust ponad 20 tys. Jakość wykonania (skóra ekologiczna) bardzo dobra. Na razie nic nie trzeszczy. Samochód prezentuje się znakomicie i za tą cenę (68 tys.) nie było nic o porównywalnych parametrach.
~diddy79
Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Opel Astra J
Czy ten samochód zapewnia wysoką jakość - z pewnością nie. Czy zapewnia bardzo atrakcyjną cenę - również nie. Przynajmniej jako auto nowe. Jako używane musicie odpowiedzieć sobie sami. Jest to zwykły samochód za średnią cenę.
~Mamile
Sports Tourer Facelifting 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Opel Astra J
Wydaje mi się, że auto jest strasznie drogie. Nie ma prestiżu VW Golfa, a kosztowało około 26 TEuro. Jako auto z Tageszulassung udało nam się je nabyć około 5TEuro taniej - miał 30 km na liczniku.
~sr
Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Opel Astra J
Opel się postaram. Warto zastanowić się nad astrą szukając auta dla siebie. Zwłaszcza, że na jesień pojawi się nowy model i ceny J-ki spadną :)
~Radosław
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Opel Astra J
Szukałem auta naprawdę dobrze wyposażonego i jednoicześnie taniego. Moja Astra (Cosmo+) jest dużo tańsza od nielicznej konkurencji.
Opel Astra J Sports Tourer Facelifting