Lista ocen Opel Astra J Sports Tourer Facelifting (29) - Widoczność

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamil
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Opel Astra J
Do przodu dobrze, do tylu nieco gorzej. AFL Biksenony to swietne rozwiazanie. Bardzo dobrze doswietla droge. Automatycznie skrecaja, autoamtycznie wlaczaja swiatla drogowe - bardzo wygodne. Dziennie lampy led wygladaja fajnie. Nie maja innej funkcji. Kamera do AFL znajduje sie nad lusterkiem. Jest tam rowiez sensor deszczu. Caly ten modul jest dosc duzy i bardzo czesto zaslanai mi sygnalizacje swietlna. Denerwujace ale jestem w stanei z...
~sr
Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Opel Astra J
Słupek B masakrycznie szeroki przez co trzeba pomyśleć dojeżdżając do skrzyżowania gdzie drogi krzyżują się pod innym kątem niż 90 stopni. Jeśli dodatkowo mamy pasażera to jego głowa ogranicza widoczność w prawo do zera. Poza tym wszystko ok. Manewrowanie nie sprawia problemów, ale niektórzy mogą mieć problem z wyczuciem odległości. Auto jest jednak trochę duże.
~Kuba
Sports Tourer Facelifting 1.6 CDTI 136KM 100kW
Opel Astra J
Widoczność jest w porządku poza jednym szczegółem. przed lusterkami bocznymi są jeszcze małe trójkątne szybki, oddzielone od bocznych szyb słupkami z dyszami nawiewu na boczne szyby. Te słupki są moim zdaniem za szerokie i utrudniają widoczność w tych małych trójkątnych szybkach. Szczególnie przy manewrowaniu może to przeszkadzać.
~Andrzej
Sports Tourer Facelifting 1.6 Turbo ECOTEC 180KM 132kW
Opel Astra J
Widoczność z przodu b. dobra, boczne słupki nie dają się specjalnie we znaki, z tyłu natomiast jest troszkę gorzej, ale dzięki czujnikom parkowania mi to specjalnie nie przeszkadza. Światło cofania jest chyba tylko po to, aby sygnalizować ten manewr, praktycznie nie oświetla drogi po zmierzchu.
~Davidov97
Sports Tourer Facelifting 1.6 CDTI ecoFLEX 110KM 81kW
Opel Astra J
Przednia szyba duża, lusterka wsteczne również, ale nie rozumiem po co te małe rogowe szyby przed lusterkami. Niby coś mają dawać, a tak naprawdę nie służą do niczego prócz tego, że tam po prostu są. Również przy nieodpowiednim ułożeniu fotela , dużo tracimy na widoczności.
2,0
~Jacek
Sports Tourer Facelifting 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Opel Astra J
Przednie słupki są tak rozbudowane, że nie widać pieszych na pasach przy lewo czy prawo skretach. Raz niemal kogoś potrąciłem bo wszystko zasłaniają. Nie powinni pod tym względem dopuszczać takich aut do ruchu.
~Mamile
Sports Tourer Facelifting 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Opel Astra J
Widoczność przy cofaniu - zła. Dobrze, że są czujniki cofania. Słupki przednie przesłaniają boki - trzeba być ostrożnym w mieście. Tu chyba wygrał design. Nie ma zbyt dobrych świateł mijania i nie jest to kwestia ustawienia.
~Goodman
Sports Tourer Facelifting 1.6 CDTI ecoFLEX 110KM 81kW
Opel Astra J
Komfort podróżowania jest na bardzo wysokim poziomie. Dobre wygłuszenie całego samochodu. Nie słychcać pracy układu zawieszenia. Pewnie dużo z tych 1600kg masy auta poszło na wygłuszenia.
~goldenman
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Opel Astra J
Za szeroki do tego podwojny słupek A. przez to trzeba bardzo uwazac na innych uczestnikow ruchu. Oprocz tego polecam kupic auto z czujnikami parkowania co najmniej z tyłu.
~PanSatyros
Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Opel Astra J
Jak dla mnie ok. Duże lusterka bardzo pomagają. Na minus: te małe szybki w słupkach A - to w ogóle nie pomaga.
Opel Astra J Sports Tourer Facelifting