Lista ocen Opel Astra J Sports Tourer Facelifting (32) - Ergonomia

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz
Sports Tourer Facelifting 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Minus za mało pojemny bagażnik jak na tak duże auto - przy tych rozmiarach samochodu oczekiwałem lepszej pakowności. Natomiast materiały, wnętrze, siedzenia są wykonane bardzo solidnie. Nie przeszkadza krytykowana często deska rozdzielcza z "dużą ilością przycisków" - szybko można się przyzwyczaić. Ładne podświetlenie wskaźników.
~Mamile
Sports Tourer Facelifting 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Brak większych zastrzeżeń. Dla mnie trochę za daleko od palców jest dźwignia zmiany kierunkowskazów. Reszta jasna i oczywista. Zdawało się nam na początku, że konsola środkowa ma za dużo przycisków. Dziś stwierdzam, że to jest proste i logiczne. Nie trzeba szukać w opcjach i menu - to co trzeba jest na wierzchu.
~Karol
Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Duża ilość przycisków na kokpicie. Trzeba się przyzwyczaić, ale materiały dobrej jakości i rozmieszczenie przycisków typowe, nie trzeba specjalnie niczego szukać. Bardzo czytelne zegary. Radio Intellink cd600 opracowane wspólnie z Panasonic brzmi świetnie (7 głośników) i jest funkcjonalne.
~goldenman
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Wbrew pozorom i innym opiniom, musze przyznac ze ergonimia jest na dobrym poziomie. Szybko mozna sie przyzwyczaic do sporej ilosci przyciskow. Jako bardzo dobre rozwiazania uwazam fizyczne pokretła regulacji temperatury. Sterowanie tempomatem i radiem z kierownicy (małe joysticki).
~Maciej
Sports Tourer Facelifting 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Dla mnie ok. Ludzie narzekają na ilość przycisków na konsoli środkowej. Jest ich dużo, ale do ogarnięcia. Po za tym całym radiem można starować z kierownicy.
~Tomek
Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Wszystko na swoim miejscu. Dużo guzików, ale po czasie lepsze to niż zagłębianie się w kolejnych funkcjach komputera. Jak kto woli
~PanSatyros
Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Ten rozbudowany kokpit dla wyższych osób może być problemem ale dla mnie jest świetny. Wszystko pod ręką, wszystko dostepne.
~Piotr P
Sports Tourer Facelifting 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
przyciski umieszczone dość intuicyjnie, z każdym kilometrem poznaje się lokalizację potrzebnych przycisków, jak w każdym samochodzie
~Paweł
Sports Tourer Facelifting 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Naupychane przycisków, pokrętełek, po co ? chyba tylko po to, żeby absorbować uwagę kierowcy na wszystkim tylko nie na drodze !
~zaiko
Sports Tourer Facelifting 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Wszystko w zasięgu ręki, duża liczba przycisków może stwarzać problemy szczególnie na początku użytkowania.
Opel Astra J Sports Tourer Facelifting