Lista ocen Opel Astra J Sports Tourer (46) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 43 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Sports Tourer 1.7 CDTI ECOTEC 125KM 92kW
Komfort resorowania - nie da się ocenić (przecenić), stabilność - nie wiem, czy w jakimkolwiek renomowanym aucie sportowym osiągnęła taki poziom! Układ kierowniczy - żyleta,niby niepotrzebnie aż tak precyzyjny w aucie rodzinnym, ale ogólnie w kwestii najważniejszych parametrów - przyjemnie zadziorny, przewidywalny, naprawdę chapeaux bas!!!
~Rgston
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Nie mam duzego doświadczenia z samochodami ale w moim przekonaniu na tle Vw czy forda wypada lepiej. Bardzo bardzo precyzyjny układ kierowniczy, dobry promień skrętu. Dzięki 1664kg masy wlasnej pojazdu nie ma sie wrażenia ze siedzisz w "kompakcie" .
~Rysiek
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Samochód dobrze się prowadzi. Ładnie pokonuje zakręty nawet przy dość szybkiej jeździe(amator). Można mieć zaufanie do możliwości jezdnych. Przy wysokich prędkościach (160, 170) nieźle radzi sobie z zakrętami na zakopiance.
~Radek
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Drążek Watta z tyłu sprawia że jedzie w zakrętach mega. Ostatnio na zakopiance aż się śmiałem jak nowy Mercedes CLS wymiękał za mną i tylko na prostych mnie doganiał. Ale może po prostu kierowca cipka
~Maks
Sports Tourer 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Dość twarde zawieszenie na oryginalnych felgach aluminiowych 17 cali. Prowadzenie na prostej bez zarzutu, na zakrętach jest zdecydowanie gorzej, ponieważ wielka masa niestety robi swoje.
~mareo
Sports Tourer 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Jak dla mnie, prowadzi się super, spodziewałem się kombi klocka, który będzie pływał po drodze a tu miłe zaskoczenie. Oczywiście są inne auta trzymiące się znacznie lepiej, ale to kombi, nie Ford RS.
~Antonio
Sports Tourer 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Bardzo fajnie trzyma się drogi. ESP działa idealnie. Zimą miałem niezłą frajdę podczas prób wprowadzenia auta w poślizg. No way, rozdział napędu pilnował bym bezpiecznie wrócił do domu.
~Piotr
Sports Tourer 1.3 CDTI ecoFLEX 95KM 70kW
Świetne prowadzenie, sprężyste i bez żadnego bujania nawet przy szybkich i ciasnych łukach - ok 100 km/h. Hamulce brzytwa. Żadnych problemów z układem kierowniczym!
~Fan
Sports Tourer 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Auto zbyt ciężkie, co się odbija na prowadzeniu, ale jest całkiem ok. Wytrzymuje polskie drogi. Koła 17 cali ale komfort jest ok. Dziury nie doskwierają za bardzo.
~Paweł Wiatrak
Sports Tourer 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Układ jezdny pozytywnie mnie zaskoczył auto dobrze trzyma się drogi i jedzie się pewnie i w mieście i na autostradzie nawet z v-190km/h na kołach 17' auto świetnie się prowadzi
Opel Astra J Sports Tourer