Lista ocen Opel Astra J Sports Tourer (40) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 49 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Sports Tourer 1.7 CDTI ECOTEC 125KM 92kW
Niemcy użyliby na dźwięk silnika określenia \"brummig\", które zwykle w tej klasie pojazdów jest przytykiem, czy wręcz określeniem wady. Ja, miłośnik motoryzacji, mam zgoła odmienny gust. Znam wozy cichsze (to nie znaczy, że fajniejsze!!!), ale mój także dzięki rasowo dieslowskiemu brzmieniu (nie klekotowi!!!) silnika zapewnia ogromną frajdę z jazdy.
~Andrzej
Sports Tourer 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Do 120 bardzo dobre. Spokojnie da się rozmawiać. Słabe wbudowane radio CD 400. Zmienia charakterystykę dźwięku w zależności od głośności. Tak jak y był tam wbudowany equalizer który powyżej określonej głośności obcina niskie częstotliwości.
~Rgston
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Poruszajac się z maksymalna dozwolona prędkością w polsce na autostradzie 140km/h spokojnie da rade porozmawiać z pasażerem z przodu jak i z tylu. Jadąc powyżej 190km/h głośny swist wiatru i ciężko się rozmawia przy włączonym radiu.
~TomekSHL
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Ogólnie cicho wg wielu ludzi, ale wg mnie do 140 km/h. Powyżej już głośno szumi wiatr, utrzymując 180-200 km/h jest naprawdę głośno. W mieście dokucza klekoczący diesel - już w Zafirze o wiele lepiej wyciszono komorę silnika.
~Fan
Sports Tourer 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
O wiele lepiej niż w Octavii III 1.4 tsi (tam po 400 km na niemieckiej autostradzie myślałem że odpadnie mi głowa od huku i szumu - przy prędkości przelotowej 160-180 km/h). Astra jest lepiej wyciszona
~TomekSHL
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Świetne wyciszenie wnętrza jak na tę klasę powoduje, że zaczynamy słyszeć najcichsze nawet odgłosy z wnętrza (mocowanie pasa ocierające o fotel itp), które z kolei zaczynają denerwować :-)
~Antonio
Sports Tourer 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Mistrzyni w swojej klasie. Porównuję do Skody Octavii, Volkswagena Golfa i Forda Focusa. Cichsze auto, jakim nie dawno jechałem to BMW 5 E60 2.0 TDI. Ale to przecież inna bajka...
~Józek
Sports Tourer 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW
silnik za sprawą turbo pracuje na niskich obrotach więc i krzyku za wiele nie robi. Generalnie do 130km/h jest ok a później już robi się głośno.
~Maks
Sports Tourer 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Na zimnym silniku bardzo wyraźny "klekot". Ale po rozgrzaniu jest w miarę cicho. Przy większych prędkościach można normalnie rozmawiać.
Dziennik kosztów dla Opel Astra J Sports Tourer
6,8
8,7
9,7
~fulcrum
Sports Tourer 1.6 Turbo ECOTEC 180KM 132kW
wiatr szumi, silnik wyje- nic specjalnego, ot standard tego segmentu aczkolwiek silnik mógłby brzmieć fajniej, szczególnie w topowej wersji
Opel Astra J Sports Tourer