Lista ocen Opel Astra K Hatchback 5d (63) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Serż
Hatchback 5d 1.4 Turbo 150KM 110kW
Odlatała listwa chromowana podczas mycia ciśnieniowego. Interwencja kierowcy i znów się trzyma (trzeba wetknąć z powrotem) UWAGA - spasowanie elementów karoserii to jakiś żart. Nierówne szczeliny nad tylnymi światłami, odstające i wyginające się końcówki zderzaków i takie tam. W sumie nic ważnego ale sprzedając auto będziesz się tłumaczył kupującemu który czyta poradniki typu "jak nie dać się w...ć handlarzom" Odstająca osłona...
~pav
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Samochod potrafil wlaczyc czujniki parkowania podczas wylaczania start stop. Zdarzylo mu sie dwa razy zmienic jezyk.Bywalo, ze nie czytal BT(musialem recznie sie polaczyc z telefonem). Android auto praktycznie malo komu dziala i potrzebny jest do tego kabel... Czesto ludziom psuje sie wyswietlacz multimediow(u mnie dzialal), podobnie jest ze swiatlami full led ktore potrafily sie zawieszac juz na gwarancji
~Michal.D
Hatchback 5d 1.6 Turbo 200KM 147kW
Źle założyli blokadę skrzyni biegów i ciężko było ją zapiąć, jednak to nie wina samochodu. Przy leżących policjantach jak się ktoś zagapi i przeleci z prędkością powyżej 25km/h amortyzatory dobijają. Odpadały dekielki od kloszy lamp przednich, jednak aso naprawiło to od ręki. Zawsze na wymianie oleju/ naprawie bearlocka dostawałem auto zastępcze.
~Bogusław
Hatchback 5d 1.4 Turbo 150KM 110kW
Żadnej najmniejszej awarii. Raz padła żarówka od świateł mijania ale to kwestia eksploatacyjna. W Rapidzie w tym czasie (mimo że auto też bardzo bez awaryjne) wymieniałem 4 razy żarówki z przodu i 2 razy z tyłu. Słabe są fabryczne pióra wycieraczek i już po pół roku są zużyte. Polecam więc wymienić np. na Bosha i po problemie.
~Krzysztof
Hatchback 5d 1.6 Turbo 200KM 147kW
po przejechaniu 6tys.km zauważyłem lekko skrzywioną kierownice w stosunku do kierunku jazdy. Serwis ustalił, że to zbieznośc i odmówił naprawy na gwarancji twierdząc że usterka ta naprawiana jest do 1tys.km. Tyle tylko że ciężko ją wychwycić w ciężkich warunkach drogowych śnieg, silny wiatr.
~Filip
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Rzadko się zdarza, ale bardzo irytująca rzecz. Multimedia (radio) potrafią po prostu same z siebie się wyłączyć, co powoduje utratę połączenia z telefonem. Czasami też pomimo połączenia poprzez przewód z telefonem, android auto / apple car po prostu się rozłącza.
~Marcin
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
1.Problem z lewym światłem stop, komputer, pokazywał spaloną żarówkę, a okazało się że przewody nie stykały. 2. Wycieki ze skrzyni biegów- wykryto na przeglądzie i naprawiono w ASO, (wymagało to zmiany masy uszczelniającej)
~Mateusz
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Przez 3 lata i 75 tys. tylko serwis olejowy i podstawowy przegląd. Auto ma głośno pracujący kompresor klimatyzacji, który został zakwalifikowany do wymiany, ale dalej pracuje, po prostu hałasuje. Nie jest to odosobniony przypadek.
~zainteresowany_t
Hatchback 5d 1.4 Turbo 150KM 110kW
Tu oczywiście jak na razie zero usterek, zresztą czego się spodziewać po aucie z 14 tyś km przebiegu. Jedynie lakier mógłby być trwalszy, gdyż już jest pełno mikro rys a nawet jedna większa.
~pilara
Hatchback 5d 1.4 Turbo 150KM 110kW
System on star umożliwia przesyłanie comiesięcznego raportu o usterkowości auta. Ja w ostatnim raporcie mam informację o awarii systemu recyrkulacji spalin. WIĘC TO CHYBA NIE NAJLEPIEJ ŚWIADCZY O NIEZAWODNOŚCI
Opel Astra K Hatchback 5d