Lista ocen Opel Astra K Hatchback 5d (45) - Karoseria

Na liście zabraknie 69 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Hatchback 5d 1.4 Turbo 150KM 110kW
Przestronność na porządnym poziomie ale bagażnik szczególnie z kołem zapasowym (są wersje bez koła) jest dość mały stąd jedna gwiazdka mniej. Dodatkowo lakier jest dość miękki ale to w zasadzie cecha większości dziś produkowanych samochodów. Nie podoba mi się za to spasowanie niektórych plastików i ich dobór. Górna część drzwi oraz deski jest fajna i miękka ale niższe partie wykończenia są dość topornie twarde. Trzeszczą uchwyty w drzwiach...
~Bogusław
Hatchback 5d 1.4 Turbo 150KM 110kW
Biorąc pod uwagę nawet że to hatchback auto ma mały bagażnik. Mniejszy niż auta w tej klasie pomimo, że na papierze jest podobnie. Prawdopodobnie producent podaje pojemność z wnęką na koło. Przestronność z przodu jak i z tyłu przeciętne w tej klasie. Ale kto potrzebuje dużego, rodzinnego auta wybierze Sports Tourer a nie hatchbacka. Na pewno auto ma zalety przy parkowaniu i jeździe w mieście. Jego gabaryty na warunki miejskie są idealne - nie...
~Daniel Sito
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Ktoś pomyślał żeby nie pakować w nią plastiku ale nie do końca bo tylko górna deska rozdzielcza jest na miarę tego samochodu. Reszta dolna część to już plastik i tu jest minus tego auta. Natomiast zmniejszenie ilości przycisków i skupienie się na łatwym dostępie do wszelkich fanki tego auta jest dużym plusem. Komfortem mogę już nazwać na pełnym wypasie masażer w fotelach.
~Paweł
Hatchback 5d 1.4 Turbo 150KM 110kW
Bez rudej. Trudno żeby było inaczej. Jakość lakieru słaba. Zakupione jako półroczne używane - nie wiem kto i jak często mył auto, ale muciał to robić chyba pumenksem, bo rys od czorta i troche. Zaskrobanie palcem uporczywego ptasiego gówna pozostawia nieusuwalne rysy!! Nie spotkałem się z czymś takim odkąd jeżdże samochodami , czyli od 20 lat!
~Kamil
Hatchback 5d 1.4 Turbo 150KM 110kW
4 lata i wygląda jak nowa (ok, nałożyłem podstawową warstwę ceramiki), zero rdzy itp. Nie podoba mi się jednak spasowanie przedniego zderzaka, to jest jakiś żart że w nowym aucie są nierówne szpary. Widziałem to w wielu egzemplarzach. Ba, po małym uszkodzeniu miałem zmieniony zderzak i jest tak samo beznadziejnie spasowany.
~Kamil
~Michal.D
Hatchback 5d 1.6 Turbo 200KM 147kW
Zgrabna, opływowa i pojemna. To 3 słowa które idealnie odnoszą się do karoserii mojego samochodu. Zwraca na siebie uwagę w czerwonym kolorze, Raczej mały bagażnik jak na tę klasę, co przekłada się na ogrom miejsca w środku. Kierowca i pasażer za kierowcą mogą mieć nawet po ponad 2 metry i wciąż będzie miejsce na nogi.
~Bazakbal
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Jest dość ładne i lekkie. Oczywiście terapię odchudzającą widać na masce, drzwiach itp. Przy niewielkiej kolizji będzie się pewnie mocno odkształcało. Powłoka lakiernicza wygląda jak nowa, ale to krótki okres użytkowania. Dość mały bagażnik. Plastiki w środku dość twarde, ale jeszcze nie trzeszczą.
~Wojtek
Hatchback 5d 1.4 Turbo 150KM 110kW
Trudno coś powiedzieć po takim czasie, ale jedno wtrącę - ten samochód jest dosyć szeroki jak na swój segment i jest to wyczuwalne nawet przy parkowaniu (np 8 cm szerszy od golfa). Jak na segment aut miejskich kiepska rzecz, szczególnie, ze zupełnie tego miejsca nie widać w środku.

Usterki Opel Astra K

Opel Astra K – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~qqq
Hatchback 5d 1.6 Turbo 200KM 147kW
Jak dla mnie super. Może tylne drzwi są ciut za szerokie (w jednym punkcie) ale wymusił to design, który mi w całości odpowiada. Jedyny minus, że tych aut jest bardzo dużo, więc się opatrzyły, dlatego smaczkiem jest czerwony napis turbo i 200KM
Opel Astra K Hatchback 5d