Lista ocen Opel Astra K Hatchback 5d (61) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 53 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michal.D
Hatchback 5d 1.6 Turbo 200KM 147kW
Klimatyzacja fabrycznie jest ustawiona w trybie auto bez limitów i po włączeniu autka potrafi ostro dmuchać po staniu w słońcu, jest jednak na to sposób. Wystarczy wejść w ustawienia na ekranie inforozrywki i znaleść ustawienia klimatyzacji. Można tam ustawić maksymalny poziom nadmuchu przy wybraniu trybu automatycznego. Klimatyzacja działa bardzo sprawnie i potrafi schłodzić wnętrze nawet gdy na dworze jest grubo ponad 30 stopni.
~Daniel Sito
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Ogrzewanie bardzo dobrze grzeje. Pasażer inna temperatura kierowca inna i nie czuć wcale tych różnic temperatur. Klima jak najbardziej chłodzi jak powinna chociaż przy temperaturach 39 stopni klima już wymiekla. Niby czuć było chłód ale jak się ustawilo bezpośrednio kratki na człowieka. Natomiast przy normalnych temperaturach bardzo fajnie i przyjemnie utrzymuje temperaturę w aucie.
~Wojtek
Hatchback 5d 1.4 Turbo 150KM 110kW
Musze przyznać, że po przejeżdżeniu zimy - jest rewelacja. Bardzo wydajny układ odparowywania przedniej szyby, ogólnie wentylacja działa super, klima dwustrefowa również. Naprawdę jestem zdziwiony, bo cała reszta tego modelu to porażka, ale tutaj muszę wystawić uczciwie najwyższą ocenę.
~Maria
Hatchback 5d 1.0 Turbo 105KM 77kW
Mam klimatyzację manualną, chwilę zajęło zanim załapałem jak prawidłowo ją ustawiać latem czy zimą. Gdyz już to się opanuje auto szybko się nagrzewa zimą i szybko chłodzi latem. Nie mam zastrzeżeń i teraz też nie widzę różnicy między manualną klimatyzacją a automatyczną
~Filip
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Wersja z automatyczną klimatyzacją. Generalnie szybko się nagrzewa i chłodzi. Czasami jednak podczas przełączania trybu na manualny, np. tylko ogrzewanie szyby, auto musi chwile pomyśleć i nawiewy wolno się przełączają.
~Mateusz
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Dwu strefowa klimatyzacja działa dość wydajnie, ogrzewanie również. W moim egzemplarzu zaciera się powoli kompresor klimatyzacji, działa coraz głośniej i został już przez serwis zakwalifikowany do wymiany gwarancyjnej.
~HUBERTTO20
Hatchback 5d 1.4 Twinport 100KM 74kW
Ogrzewania jeszcze nie wypróbowywałem bo mam go dopiero 2 miesiące. Klimatyzacja dwu strefowa elektroniczna daje radę. Wszystko bez problemów. Bardzo fajnie i szybko chłodzi do 15 stopni. Udogodnienie jak nie wiem.
~Kamil
Hatchback 5d 1.4 Turbo 150KM 110kW
Jeśli ustawię klimatyzację pod siebie i czuję się komfortowo, to na tylnym siedzeniu pasażerowie narzekają na brak powietrza i otwierają okna. Plus za w miarę szybkie nagrzewanie się auta.
~Kamil
Dziennik kosztów dla Opel Astra K Hatchback 5d
5,4
7,8
8,8
~Paweł
Hatchback 5d 1.4 Turbo 150KM 110kW
Klimatyzacja dwustrefowa i ogrzewanie jest bez zarzutu jak dla mnie. Może niektórym przeszkadzać brak nawiewów na tylny rząd siedzeń ale u mnie tam rzadko ktoś jeździ.
Opel Astra K Hatchback 5d