Oceny Opel Astra K Hatchback Facelifting 1.2 Turbo 145KM 107kW 2019-2021

Opel Astra K Hatchback Facelifting 1.2 Turbo 145KM 107kW 2019-2021 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Opel Astra K Hatchback Facelifting 1.2 Turbo 145KM 107kW 2019-2021

3,7
~mariusz
Hatchback Facelifting 1.2 Turbo 145KM 107kW
Auto służbowe. Im dłużej jeżdżę tym bardziej się do niego przekonuję. Mam środkową opcję wyposażenia. Osobiście bym kupił to auto jedynie w opcji z pełnym wyposażeniem. Samochód jest katalogowo drogi i aspiruje do klasy premium. Wnętrze wykonane bardzo dobrze, jednak samo spasowanie karoserii jest przeciętne. To auto jest po prostu przeciętne. Zawsze astra była tanim dobrym autem. Ta opcja jest po prostu za droga. W pełnej opcji zaczyna...
~Michał
Hatchback Facelifting 1.2 Turbo 145KM 107kW
Wizualnie fajny, nie podoba mi się tylnia klapa. Silnik 3 cylindrowy oszczędny i bardzo dymaniczny. Jestem ciekaw jak długo wytrzyma turbo. Wewnątrz miejsca tylko dla 4 osób. Bardzo wygodne i intuicyjne sterowanie multimediami. Fajne zawieszenie-twarde na zakrety, ale w środku nie trzepie.
2,8
~marek
Hatchback Facelifting 1.2 Turbo 145KM 107kW
NIE KUPUJCIE TYCH SAMOCHODÓW! Posiadają wadę polegającą na pojawiającym się luzie w obrębie wału napędowego! 70-80tyś kilometrów i silnik idzie na śmieci. U mnie wymieniają drugi raz!!!!!
~taki jeden
Hatchback Facelifting 1.2 Turbo 145KM 107kW
Samochód w trasie ok 600 km z trzema rowerami na dachu spalił niecałe 40 l . Unikałem autostrad, czyli droga od wioski do wioski przez całą Polskę.
~taki jeden
Opel Astra K Hatchback Facelifting