Lista ocen Opel Astra K (99) - Karoseria

Na liście zabraknie 116 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Hatchback 5d 1.4 Turbo 150KM 110kW
Przestronność na porządnym poziomie ale bagażnik szczególnie z kołem zapasowym (są wersje bez koła) jest dość mały stąd jedna gwiazdka mniej. Dodatkowo lakier jest dość miękki ale to w zasadzie cecha większości dziś produkowanych samochodów. Nie podoba mi się za to spasowanie niektórych plastików i ich dobór. Górna część drzwi oraz deski jest fajna i miękka ale niższe partie wykończenia są dość topornie twarde. Trzeszczą uchwyty w drzwiach...
~Bogusław
Hatchback 5d 1.4 Turbo 150KM 110kW
Biorąc pod uwagę nawet że to hatchback auto ma mały bagażnik. Mniejszy niż auta w tej klasie pomimo, że na papierze jest podobnie. Prawdopodobnie producent podaje pojemność z wnęką na koło. Przestronność z przodu jak i z tyłu przeciętne w tej klasie. Ale kto potrzebuje dużego, rodzinnego auta wybierze Sports Tourer a nie hatchbacka. Na pewno auto ma zalety przy parkowaniu i jeździe w mieście. Jego gabaryty na warunki miejskie są idealne - nie...
~Daniel Sito
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Ktoś pomyślał żeby nie pakować w nią plastiku ale nie do końca bo tylko górna deska rozdzielcza jest na miarę tego samochodu. Reszta dolna część to już plastik i tu jest minus tego auta. Natomiast zmniejszenie ilości przycisków i skupienie się na łatwym dostępie do wszelkich fanki tego auta jest dużym plusem. Komfortem mogę już nazwać na pełnym wypasie masażer w fotelach.
~MarcinPL
Hatchback Facelifting 1.2 Turbo 130KM 96kW
Jak na obecne standardy wygląd auta wydaję się już nieco przestarzały i auto wydaję się raczej mało rzucające w oczy. Spasowanie elementów jak na obecne standardy nie zbyt dobrze wykonane (samochód wyprodukowany w polskiej fabryce Opla w Gliwicach). Bark jakichkolwiek oznak korozji. Lakier dość miękki i z łatwością przyjmuje mikro rysy.
~Paweł
Hatchback 5d 1.4 Turbo 150KM 110kW
Bez rudej. Trudno żeby było inaczej. Jakość lakieru słaba. Zakupione jako półroczne używane - nie wiem kto i jak często mył auto, ale muciał to robić chyba pumenksem, bo rys od czorta i troche. Zaskrobanie palcem uporczywego ptasiego gówna pozostawia nieusuwalne rysy!! Nie spotkałem się z czymś takim odkąd jeżdże samochodami , czyli od 20 lat!
~Aster
Sports Tourer 1.6 Turbo 200KM 147kW
Nie mam porównania do innych współczesnych aut, ale w porównaniu do Focusa I, czyli auta jakim jeździłem wcześniej to blacha jakby o grubości papieru. Po pół roku użytkowania a na pasie przednim mam więcej kropek i ubytków lakieru niż w starym, 14 letnim focusie:( Być może to wina białego lakieru, który mam wrażenie jest mniej odporny niż metalizowane
~Kamil
Hatchback 5d 1.4 Turbo 150KM 110kW
4 lata i wygląda jak nowa (ok, nałożyłem podstawową warstwę ceramiki), zero rdzy itp. Nie podoba mi się jednak spasowanie przedniego zderzaka, to jest jakiś żart że w nowym aucie są nierówne szpary. Widziałem to w wielu egzemplarzach. Ba, po małym uszkodzeniu miałem zmieniony zderzak i jest tak samo beznadziejnie spasowany.
~Kamil
~Michal.D
Hatchback 5d 1.6 Turbo 200KM 147kW
Zgrabna, opływowa i pojemna. To 3 słowa które idealnie odnoszą się do karoserii mojego samochodu. Zwraca na siebie uwagę w czerwonym kolorze, Raczej mały bagażnik jak na tę klasę, co przekłada się na ogrom miejsca w środku. Kierowca i pasażer za kierowcą mogą mieć nawet po ponad 2 metry i wciąż będzie miejsce na nogi.
Dziennik kosztów dla Opel Astra K
5,9
7,7
8,8
~Fankonek
Sports Tourer 1.6 Turbo 200KM 147kW
Cóż - najładniejsze kombi to nie jest. O ile sedan wygląda całkiem ok to kombi podobne jest do karawanu (tym bardziej, że mam czarny kolor:) Dużym problemem są relingi a właściwie ich atrapy - masakra. Opel coś wymyślił nie wiadomo po co. Żeby coś doczepić do nich trzeba kupować dedykowane drążki.