Lista ocen Opel Astra K (10)

~Maria
Hatchback 5d 1.0 Turbo 105KM 77kW
Ogólnie autko jest bardzo dobrze wykonane. Nic nie trzeszczy i nie puka. Jeździ bardzo dobrze, choć nie powyżej 150km/h może zarzucić delikatnie autem, ponieważ jest bardzo lekkie. Ma przejechane 8100km
3,5
~Maciek
Hatchback 5d 1.0 Turbo 105KM 77kW
Mam to auto jako zastępcze przez tydzień. W odniesieniu do poprzedniej generacji Astry nie widzę większych różnic na korzyść. Miałem tez okazję przetestować jako auto zastępcze Astrę 1.4 150 KM w full wersji i według mnie szkoda kasy na taki wypas.
3,6
~Ks
Hatchback 5d 1.0 Turbo 105KM 77kW
Auto przyjemnie się prowadzi co jest niewątpliwie zaletą. Niestety jeśli chodzi o siedzenia (mowa o podstawowej wersji) to są bardzo twarde i niewygodne. W dodatku materiały wykończeniowe to duży regres do astry J.
~Krzysztof
Hatchback 5d 1.0 Turbo 105KM 77kW
co do komfortu to jest ok ale wyciszenie makabryczne strasznie głośno w srodku przy wyższych prędkościach słabo wyciszone może dlatego jest lżejsza od astry j (Widoczność)
~ssss
Hatchback 5d 1.0 Turbo 105KM 77kW
Auto bardzo przestronne w środku a zwłaszcza z tyłu co mnie przekonało do kupna oraz piękny prosty kokpit z dużym wyświetlaczem. Niestety dopłaciłem do silnika 1.0 turbo zamiast 1.4 myśląc że będzie mniej palił ale jednak przy na prawdę spokojnej jeżdzie bez czeprania frajdy z jazdy do 20km, 6,5 litra pali spokojnie.
~andzej m
do zaakceptowania i polecam jeżdziłem po różnych trasach
~andzej m
do zaakceptowania i polecam jeżdziłem po różnych trasach
~bolo11
Hatchback 5d 1.0 Turbo 105KM 77kW
szału nie ma ale czego można sie spodziewać po 105 konikach (Silnik)
~Zbigniew Rakszawa
Dziennik kosztów dla Opel Astra K