Lista ocen Opel Astra K Sports Tourer (41) - Karoseria

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Aster
Sports Tourer 1.6 Turbo 200KM 147kW
Nie mam porównania do innych współczesnych aut, ale w porównaniu do Focusa I, czyli auta jakim jeździłem wcześniej to blacha jakby o grubości papieru. Po pół roku użytkowania a na pasie przednim mam więcej kropek i ubytków lakieru niż w starym, 14 letnim focusie:( Być może to wina białego lakieru, który mam wrażenie jest mniej odporny niż metalizowane
~Fankonek
Sports Tourer 1.6 Turbo 200KM 147kW
Cóż - najładniejsze kombi to nie jest. O ile sedan wygląda całkiem ok to kombi podobne jest do karawanu (tym bardziej, że mam czarny kolor:) Dużym problemem są relingi a właściwie ich atrapy - masakra. Opel coś wymyślił nie wiadomo po co. Żeby coś doczepić do nich trzeba kupować dedykowane drążki.
~Maciej
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
Auto ładnie się prezentuje, wybrałem lakier emerald green (bardzo ciemny) - czysty jest tylko po wyjechaniu z myjni, ale Astra w ciemnych kolorach wygląda dużo lepiej (moja subiektywna opinia). Blacha i lakier - delikatne, ale wszystkie wsółczesne auta tak mają.
~Maciek
Sports Tourer 1.6 CDTI 110KM 81kW
Wada która niestety często występuje w kombi tego typu (a nie było jej np. w Focusie III) - w zderzaku jest wycięcie na klapę bagażnika przez co tuż za uszczelką otworu bagażnika jest lakierowany element, który łatwo porysować przy wyciąganiu bagaży.
~Mateoo
Sports Tourer 1.6 Turbo 200KM 147kW
Straszna jakość lakieru, samochód rysuje się od samego patrzenia na niego. bardzo ciężko utrzymać lakier w dobrym stanie szczególnie przy ciemnych kolorach, u mnie kolor Darkmoon- pięknie wyglądał w salonie ale niestety codzienność zrobiła swoje.
~Artur
Sports Tourer 1.6 CDTI 160KM 118kW
Tragedia. Lakier beznadziejnej twardości. Farbki akwarelowe mają podobną. Mastyki ponakładane tak jakby grupa 6 latków dostała tubę a nie fabryka znanej marki. Dobrze że mam w garażu bo tak by 3 lat nie wytrzymał bez rdzy.
~Łukasz
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
Lakier rysuje się nawet suwakami kurtki. Spasowanie zderzaka przedniego bez ślizgów pod reflektorami powoduje ze z prawej strony można włożyć 5zł pod lampę w ciepły dzień, a w zimny już nie.
~Arkos
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
Samochód z 2017 roku, do tego czasu nic nie zardzewiało, oby tak dalej. Podobno blachy w podwójnym ocynku. Zobaczymy w kolejnych latach jak będzie radził sobie w walce z rudą.
~Don
Sports Tourer 1.6 CDTI 160KM 118kW
Delikatna nie ocynkowana blacha. Po gradzie dużo wgnieceń. Elementy przodu lubią się rozjeżdżać na ślizgach i trzeba poprawiać co jakiś czas aby były idealnie spasowane.
Dziennik kosztów dla Opel Astra K Sports Tourer
6,3
8,1
~BartekAn
Sports Tourer 1.4 Twinport 100KM 74kW
Lakier totalna porażka. Zacieki, wypryski i zgrubienia w oryginalnym lakierze. Opel nie widzi problemu. Pracownik serwisu potwierdził, że taka jakość lakieru staje się normą Opla.
Opel Astra K Sports Tourer