Lista ocen Opel Astra K Sports Tourer (44) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mrkPL
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
Miejsca w samochodzie jest bardzo dużo. Mam ponad 180 cm wzrostu i po ustawieniu fotela kierowcy pode mnie i zajęciu miejsca na tylnej kanapie dalej czuję się komfortowo. Nie uderzam kolanami o przedni fotel, nad głową mam sporo miejsca. Jeśli chodzi o jazdę w 5 osób to na środkowym miejscu trzeba się raczej gnieść. Szkoda, że kąt oparcia tylnej kanapy nie jest regulowany.
~Arkos
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
Dużo miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu. Całość trochę kosztem bagażnika, który wydaje się na pierwszy rzut oka większy. Niemniej z przodu- wiadomo- bez zastrzeżeń. Z tyłu spokojnie też dwie osoby komfortowo siedzą. Pasażer na środku kanapy z tyłu- trochę na doczepkę- jak wszędzie. Jeśli trzeba to usiądzie.
~Maciek
Sports Tourer 1.6 CDTI 110KM 81kW
Mnóstwo miejsca na nogi z tyłu. Dopóki jedzie się w cztery osoby - jest świetnie. Niestety środkowe miejsce jest bardzo niewygodne, głownie za sprawą płaskiego i nieprzyjemnie twardego oparcia. Standardowe fotele z przodu też nie są niestety zbyt wygodne - oparcie jest pozbawione jakiegokolwiek podparcia lędźwiowego.
~Benek
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
W tej klasie bardzo dobrze. Z tyłu jest dobrze, dla osób z przodu o średnim wzroście (ok 180cm) , z tyłu wygodnie mogą jechać osoby dorosłe. Może być mniej wygodny dla osób mających około 2m wysokości (kolega musiał bardzo się odsunąć do tyłu na siedzeniu pasażera ze względu na miejsce na kolana).
~Aster
Sports Tourer 1.6 Turbo 200KM 147kW
W porównaniu np. do Octavii, auto jest przestronniejsze. Jak na tę klasę auta jest absolutnie świetnie. Z fotelami ergonomicznymi z przodu robi się bardzo wygodnie, wręcz komfortowo. Wysuwane siedzisko pod uda, regulacja kąta pochylenia fotela bardzo umila podróże.
~Artur
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
Mam 192 cm wzrostu i Astre wybrałem przede wszystkim ze względu na ilość miejsca dla kierowcy. Myślę że to auto ma najwięcej miejsca w środku w swojej klasie dzięki przemyślanej konsrukcji deski rozdzielczej oraz zabudowy przy dźwigni zmiany biegów.
~Łukasz M.
Sports Tourer 1.6 CDTI 110KM 81kW
Całkiem nieźle, ale tylko dla kierowcy. Mam 198 cm i bez problemu znajduje odpowiednią pozycje. Niestety, za mną już nikt nie usiądzie, chyba, że się trochę wsunę. Ale tak jazda tyko na krótki dystans (do 10 km)
~Acad
Sports Tourer 1.6 CDTI 136KM 100kW
Więcej miejsca na tylnej kanapie w porównaniu z poprzednikiem, ale uzyskano to głównie poprzez skrócenie siedziska kanapy i odchudzenie oparć przednich foteli. Ale jest postęp- jeszcze zwiększyć rozstaw osi i będzie OK jak w OCTAVII.
~Tomasz
Sports Tourer 1.6 CDTI 136KM 100kW
Bardzo dużo miejsca na nogi w pierwszym rzędzie. W drugim nieco mniej ale to przy odsuniętym do końca przednim fotelu. Duża buda oznacza dużo miejsca w środku - to jest wielka zaleta samochodu.
~Astra
Sports Tourer 1.6 CDTI 160KM 118kW
Nie będę narzekał. Mam 2 metry każde auto jest dla mnie za małe. Moja corka moja zona i ja spokojnie miescimy się do auta mozna jechac tak w długą trase kazdy znajdzie w nim wygodną pozycje.
Opel Astra K Sports Tourer