Lista ocen Opel Astra K Sports Tourer (38) - Widoczność

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Benek
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
Widoczność jest trochę ograniczona przez grube belki (ale to obecnie standard praktycznie wszędzie). Czujniki są bardzo czułe, można się do nich szybko przyzwyczaić, kamera cofania bardzo dobra (daleko widać obraz), dobrze widać także w nocy, bardzo dobre lusterka boczne, przydatny system wykrywania pojazdu w martwym polu.
~Arkos
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
Przednia szyba duża, widoczność dobra. Fotochromatyczne lusterko wsteczne w standardzie robi robotę. Boczne lusterka duże, jednak strasznie przybliżają. Moja żona to uwielbia ja nie cierpię. Słupki C olbrzymie, mocno ograniczają widoczność, dobrze, że są czujniki parkowania bo byłoby trudno.
~Acad
Sports Tourer 1.6 CDTI 136KM 100kW
Słaba kamera cofania. Kiepska jakość obrazu. Zresztą powinna być chowana tak jak np w VW, kiedy to uchyla się tylko podczas manewru cofania- wówczas pozostaje czysta, a tu brudzi się jak diabli. A kamera cofania przydaje się mocno, gdyż widok do tyłu jest raczej słaby.
~mrkPL
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
Widoczność bardzo dobra z każdej strony. Na pochwałę zasługuje boczne lusterko kierowcy - zaprojektowane tak, że eliminuje martwy punkt. Tylna szyba duża, niezbyt pochylona. Parkowanie ułatwiają czujniki z wizualizacją na wyświetlaczu. Moja wersja nie ma kamery cofania.
~Don
Sports Tourer 1.6 CDTI 160KM 118kW
Przednia szyba przy moim wzroście prawie 2 m to porażka. Wielki plaster za lusterkiem z czujnikami ogranicza mi widoczność. Dolozylem rejestrator mam po środku jeszcze mniej widoczności. Boczne szyby zadowalające. Tył wynagradza mi kamerka oryginalna w radio.
~Astra
Sports Tourer 1.6 CDTI 160KM 118kW
Mam 2 metry szyba czołowa jest krotka. Do tego ten nieszczęsny czujnik z kamerą zintegrowany z lusterkiem. Zabiera mi dobre 30cm pola widzenia. Gdyby nie czujniki parkowania oraz kamera cofani na pewno miałbym już pare wgniotow. Bez nich ani roz.
~MarcinN
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
Duża szyba z przodu zapewniająca dobrą widoczność na wprost. Utrudnienie stanowią belki zasłaniające widok na bliskiej odległości szczególnie przed pasami dla pieszych. Wymaga to dodatkowej koncentracji. Słaba widoczność z tyłu.
~jac
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
widoczność typowa, raczej "wysoko" się siedzi, kamera cofania, czujniki przód tył, boczne do parkowania, lusterka ściemniające się jest wygoda, światła Ledowe może niewiele lepsze od biksenonów ale długie są niemożliwe, -extra
~Kalor
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
Doskonała, kamera cofania załatwia sprawę w 100 % , łatwo wyczuć gabaryt auta i zaparkować nawet w ciasnym miejscu ,dodatkowo czujniki parkowania i więcej człowiekowi nic nie trzeba :)
Dziennik kosztów dla Opel Astra K Sports Tourer
6,3
8,1
~Maciek
Sports Tourer 1.6 CDTI 110KM 81kW
Przednie słupki wysunięte mocno do przodu mocno ograniczają widoczność. Łatwo przeoczyć pieszego wchodzącego na przejście. Szyby boczne w części kombi - zupełnie bezużytczne.
Opel Astra K Sports Tourer