Lista ocen Opel Astra K Sports Tourer (55) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Benek
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
Tu jest bardzo dobrze (mam pakiet wyciszenia). W warunkach miejskich cisza i ta cisza utrzymuje się do ok 160km/h, do 210km/h jest głośniej ale bez problemu można rozmawiać bez podnoszenia głosu, szybciej nie testowałem. Zauważyłem że duże znaczenie mają opony. Samochód przyjechał z fabryki na oponach letnich "premium", ja kupiłem prawdziwe premium zimowe - widać różnicę, duże ciszej, bardziej miękko jeździ samochód
~Arkos
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
Silnik ledwo słyszalny, dość odczuwalne za to są opony. W wersji kombii bagażnik praktycznie w ogóle nie zaizolowany od hałasów- to główne źródło dźwięku w samochodzie. Szczerze myślę o wytłumieniu go na własną rękę. Roleta bagażnika- dziadostwo jakich mało. Generalnie nie ma tragedii z wyciszeniem, ale mogło być lepiej.
~MarcinN
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
Wyciszenie ok jak na klasę samochodu. W trakcie postoju na czerwonym świetle silnik praktycznie jest niesłyszalny. Być może to kwestia dokupionego pakietu wyciszenie. Uciążliwy jest hałas przy nadkolach podczas jazdy po nieutwardzonej nawierzchni, stukot kamyczków.
~Tomek
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
Wyciszenie przy 110+ jest niekaceptowalne. Ale to moje subiektywne odczucie. Lubię ciszę w kabinie. W golfie mogę mieć cicho muzykę i ją słyszeć. Mogę bez problemu rozmawiać z pasażerem z tylnej kanapy. Tutaj przy 140 powodzenia przy usłyszeniu czegokolwiek ;)
~Memory
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
Auto jest naprawdę ciche. Mam pakiet dodatkowego wyciszenia, ponieważ jeżdżę dużo w trasie po autostradach i w czasie jazdy prowadzę rozmowy. Jest na tyle cicho, że można prowadzić przez fabryczny zestaw głośnomówiący komfortową rozmowę nawet przy 150 - 160 km/h
~Piotr
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
W trasie do ok 130km/h praktycznie nie słychać silnika tylko szum. Potem do kabiny dochodzi lekki hałas. najgorzej jest z tyłu. Dokuczający szum z nadkoli. Słabe wyciszenie i cienka mata nad przestrzenią bagażnika.
~Szymon
Sports Tourer 1.6 CDTI 136KM 100kW
tutaj najgorsza wada auta, słabo wyciszony samochód, pierwsze co zrobiłem to wyciszyłem maskę za 200zł. Nadkole, bagażnik widać że opel szukał oszczędności, kompletnie nic w tym aucie nie jest wyciszone, czysta blacha.
~Aster
Sports Tourer 1.6 Turbo 200KM 147kW
Wykupiłem pakiet wyciszenia - jest całkiem cicho, ale nie jest to poziom klasy wyższej. Jest po prostu bardzo przyzwoicie. Obawiam się jednak, że bez pakietu wyciszenia (600 zł) poziom głośności nie byłby zadowalający
~Maciej
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
Astra jest świetnie wyciszona - pisałem o tym już przy silniku. W czasie jazdy do 100 km/h ma się wrażenie że to auto o klasę wyżej. Na autostradzie już nie jest tak rewelacyjnie, ale przyzwoity poziom jest utrzymany.
Dziennik kosztów dla Opel Astra K Sports Tourer
6,3
8,1
~Astra
Sports Tourer 1.6 CDTI 160KM 118kW
Fenomenalne wyciszenie. Cisza spokój diesla praktycznie nie słychać. No chyba ze jest rano i nieszczęsny napinacz nie radzi sobie z łańcuchem rozrządu... Poza tym bardzo ciche auto w trasie jak i w miescie.
Opel Astra K Sports Tourer