Lista ocen Opel Astra K Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW 2016-2019 (12) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mrkPL
Opel Astra K
Miejsca w samochodzie jest bardzo dużo. Mam ponad 180 cm wzrostu i po ustawieniu fotela kierowcy pode mnie i zajęciu miejsca na tylnej kanapie dalej czuję się komfortowo. Nie uderzam kolanami o przedni fotel, nad głową mam sporo miejsca. Jeśli chodzi o jazdę w 5 osób to na środkowym miejscu trzeba się raczej gnieść. Szkoda, że kąt oparcia tylnej kanapy nie jest regulowany.
~Benek
Opel Astra K
W tej klasie bardzo dobrze. Z tyłu jest dobrze, dla osób z przodu o średnim wzroście (ok 180cm) , z tyłu wygodnie mogą jechać osoby dorosłe. Może być mniej wygodny dla osób mających około 2m wysokości (kolega musiał bardzo się odsunąć do tyłu na siedzeniu pasażera ze względu na miejsce na kolana).
~Artur
Opel Astra K
Mam 192 cm wzrostu i Astre wybrałem przede wszystkim ze względu na ilość miejsca dla kierowcy. Myślę że to auto ma najwięcej miejsca w środku w swojej klasie dzięki przemyślanej konsrukcji deski rozdzielczej oraz zabudowy przy dźwigni zmiany biegów.
Dziennik kosztów dla Opel Astra K Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
7,8
~Łukasz
Opel Astra K
Komfortowo. Dużo miejsca z tyłu. Nawet montując dwa foteliki dziecięce mieści się osoba z tyłu i nie jest ściśnięta.
~jac
Opel Astra K
jak pasażer 130 kg to go czasami drążkiem biegów w nogę trącam przy 5-ce, z tyłu komfortowo opinie rodzinki
~xCykx
Opel Astra K
Z przodu wystarczająco nawet dla rosłego faceta.Z tyłu więcej miejsca niż w hatchbacku
~Zdzisław
Opel Astra K
kupiłem właśnie dlatego bo był duży
~Robert
Opel Astra K
Astra zaskakuje przestrzenią, dużo miejsca na nagi i głowę
~Memory
Opel Astra K
Dobrze jak na kompaktowe auto.
~Łukasz
To duże auto