Ocena kierowcy - Opel Astra K Sports Tourer

xCykx, 6 lat temu
Silnik 1.4 Turbo 150KM 110kW
Rok produkcji 2017
Opel Astra K Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW 2016-2019 - Oceń swoje auto
Auto z takim wyposażeniem za taką kase to żadkość.Czytając nie które opinie mam wrażenie że ludzie oczekują za ponad 90 tyś cholera wie czego.Niech kupią Merca A klasę z takim wyposażeniem za około 160 tyś to w tedy się można czepiać nie istotnych szczegółów
Silnik kręcąc do 3 tyś.obrotów wynagrodzi Ci oszczędnością paliwa,po wyżej zrywniejszy lecz mniej oszczędny.Sam wybież
Krótki skok lewarka,biegi wchodzą bardzo dobrze,sam lewarek wyprofilowany,jakby nie z opla :-)
Myślałem że szybkie pokonywanie zakrętów kombikiem to będzie wyzwanie.Ku mojemu zaskoczeniu to sama frajda,oczywiście z rozsądkiem.
Wiadomo,kombi.Odległość siedziska kierowcy do końca bagażnika robi swoje.Przydają się czujniki i kamera
Wszystko pod ręką,po prostu fajnie i przyjemnie
Troszkę brakuję nawiewu na tylnią kanapę,Nawiew na tył tylko w podłodłodze na nogi.
Z przodu wystarczająco nawet dla rosłego faceta.Z tyłu więcej miejsca niż w hatchbacku
Do 140-150 ok.Powyżej słychać wiatr i kufer to potęguje.Ale bez obaw,radyjko można posłuchać i pogadać nie podnosząc głosu.
Rany,ile ja ofert przekalkulowałem.Zawsze w tych pakietach czegoś mi brakowało.A tu mam co chciałem za rozsądną cene wersie Elit
Brak,oby tak dalej
Brak