Lista ocen Opel Calibra (233) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 373 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Gonzalez
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Jak na samochód typu coupe przystało z przodu jest bardzo dużo miejsca i można naprawdę wygodnie i komfortowo podróżować. Z kolei opadająca linia dachu sprawiła,że na tylnej kanapie,na której w zasadzie miejsca dla dwóch osób nie brakuje, najlepiej czuć się będą pasażerowie poniżej 180 cm wzrostu. Bagażnik o pojemności 300 litrów powinien spokojnie wystarczyc dla dwóch osób, ewentualnie można się pokusić o jakiś tygodniowy wakacyjny wypad w...
~Aarrtur
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Tutaj nic sie nie da poprawić i szkoda bo jeśli chodzi o pasażerów na tylnej kanapie to mało miejsca jest na nogi a jeszcze mniej na głowe:-) No niestety taki już to urok 3-drzwiowych aut - nie wszystkich oczywiście. Natomiast jeśli chodzi o pasażera siedzącego z przodu i kierowce to full miejsca i na nogi i głowe, nawet mój 2,04 metrowy przyjaciel czuje sie tu swobodnie :) Ogólnie rzdko jeżdże we więcej niż 2 osoby dlatego w tej kategorii...
~spark
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Calibra to bardzo duże auto jak na coupe. Miejsca jest w niej jest bardzo dużo. Mając porównanie do Audi A4 B5 mogę stwierdzić, że z tyłu w Calibrze jest więcej miejsca na nogi pasażerów. Niestety mimo dużej ilości miejsca na nogi ciężko jest tam przebywać osobom powyżej 185 cm z powodu szybko opadającej linii dachu. Bagażnik spory jak na coupe z tamtych lat 300l z możliwością powiększenia po złożeniu siedzeń, wtedy można zmieścić prawie...
~Konrado125
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
pozycja kierowcy jest dość niska niewygodnie ogólnie chodź myślę ze muszę się przyzwyczaić bo niedawno ją kupiłem a wcześniej jeździłem Vectra A i Vectra B jak dla mnie były duużo wygodniejsze szczególnie dla pasażerów chodź Calibra jako samochód sportowy jest dość wygodny dla pasażerów w porównaniu do innych sportowych samochodów tylko szkoda ze to samochód 4 a nie 5 osobowy
~Butcher
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Kierowca i pasażer mają wyjątkowo dużo miejsca. Nawet osoby ze wzrostem ponad 185cm nie szorują głową po podsufitce. Gorzej jednak przedstawia się miejsce na tylnej kanapie. Gorzej nie znaczy jednak, że jest źle. Wysokie osoby na nierównościach mogą dosyć często zaliczyć bliskie spotkanie z sufitem. Jednak i tak caliberce należą się duże brawa za przestrzeń za kierowcą.
~mleczak
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
samochód oferuję wystarczającą przestronność z przodu nawet dla osób do 2m wysokości. Możliwości regulacji położenia i wysokości fotela i zagłówka zapewniają zadowalający komfort. Tylna kanapa jak na sportowy samochód oferuje bardzo dużo miejsca, bez problemu zmieści nawet 3 towarzyszki podróży:) bardzo przestronny, jak na sportowy samochód, bagażnik
~KAGO (www.calibra-team.pl)
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Jako że jest to coupe nie można sie spodziewać luksusów dla tylnych pasażerów. Co do kierowcy i jego pasażerki :) wszystko jest idealne. Sam jestem raczej misiek i mam 192cm wzrostu, a pasuje mi wszystko jak ta lala. Co do bagażnika - 300l styka, a po złożeniu siedzeń 1000l to już minivan :) nie wspominając o możliwości wpięciu relingów.
~Gonzo
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
nik nie kupuje tego auta by jeździć w komplet osób, miejsca z przodu jest idealnie a z tyłu byłoby idealnie gdyby dach był wyżej ale pasażerowie poniżej 180 cm mają się idealni według mnie jest tam tyle miejsca co w golfie 3 z tym że dach niżej a na szerokości o wiele lepiej,wiele osób zapomina że to auto 4 osobowe
~Marcin B......
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
kierowcai pasażer mają świetne warunki chyba ze pasarzer będzie sie rozpychac się łokciem to wtedy sa małe problemy z zmianą biegów.Ztyłu byłoby idealnie jak byłoby ciut więcej miejzca nad głową ,bo jak jedzie się szybciej przez jakąś nieruwnośćalbo garby siedzący mający 180 cm udezaja głowa w dach.To jest minus auta sportowego

Usterki Opel Calibra

Opel Calibra – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Marcin Karpinski
Coupe 2.0 i 16V 150KM 110kW
kierowca i pasazer ma miejsca pod dostatkiem, z tylu osoby do 180cm sobie poradza... ale dzielona kanapa jest niezastapiona jezeli przewozi sie dluzsze przedmioty (narty, listwy, profile, meble...) do kabiny wchodza 3m listwy; z otwarta klapa nie ma problemu z 4 i 5m... nawet drzwi wejsciowe (90) z futryna przewiozilem ;-)