Lista ocen Opel Calibra 2.0 i 8V 115KM 85kW 1990-1997 (131) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 239 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~JJ
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Za ceny w jakich obecnie można kupić ten samochód praktycznie niemożliwe jest znalezienie czegoś lepszego, trzeba tylko dokładnie sprawdzać auto przed zakupem, bo większość pojawiających się w ogłoszenia ofert to niestety złom na kołach.
~markus07
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
nie będę się rozpisywał dlaczego ale daję 5!!! Polecam młodym ludziom jako auto dzięki któremu za każdym razem kiedy się wsiada to czuje się to coś... nie polecam cwaniakom, dresiarzom itp. Tacy ludzie psują tylko wizerunek kultowego już auta!!!
~Aarrtur
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Ja za swoje auto dałem zdecydowanie za mało :-). Ale jak kupowałem to ceny mniej więcej trzymały sie na tym poziomie co i ja zapłaciłem. Teraz Calibra poszła troche w górę, i dobrze, naprawde warto dać pare groszy drożej i nieć coś porządnego.
~flyman
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Takie autko za takie śmieszne pieniądze. Z jakością jest różnie, mankamentem calibry są jej osiągi i dlatego wiele aut jest powypadkowych i wyruchanych, lecz jak trafi się wmiare zdrowy egzemplarz to naprawdę będzie on służył przez wiele lat.
~k7393
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Nie warto nawet patrzeć na portalach aukcyjnych na ten model wyceniony do 3500zł. Jest to zwykły złom na kołach. Warto dołożyć i poszukać naprawdę coś ciekawego- bo kiedyś te auto naprawdę będzie miało bardzo wysoką cenę na rynku!
~Rafałek_Olesno™®
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Świetny i efektowny samochód za na prawdę dobre pieniążki. Trudno o ładnie zadbany model, wię jestem dumny, że własnie taki posiadam. Kolor kameleon color selection IV robi świetne wrażenie podczas ekspozycji na słońcu.
~szefuf
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Tanie auto do kupienia \"na chwilę\". Pasjonat, który chce, mógłby kupić i odszykować, a potem dłuuuugo się cieszyć, ale musiałby zacząć od zera bo kupienie w dobrym stanie nie jest praktycznie wykonalne.
~aaaaaa
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
auto dla biedaków któych niestać na porządny wózek tylko kupują takie badziewie któe jest całe zgnite a w podłodze ma deski zamiast blachy..Auto wsam raz pod remize oraz wiejskie festyny
~Grzes
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
KUPIŁEM MOJE KOCHANE AUTO ZA 11.500 ZŁ I PRAWIE Z NOWYMI ALO FELGAMI I Z NOWYMI KOSZULKAMI NA SIEDZENIA.MYŚLE ZE TO BARDZO DOBRA CENA BO SAMOCHÓD JEST POPROSTU WSPANIAŁY. Benek Piła 17.03.2005
Dziennik kosztów dla Opel Calibra 2.0 i 8V 115KM 85kW
11,3
~Blackseth@o2.pl
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Jak na kultowe autko bardzo przystepna cenowo. Przy zakupie uważać na blacharkę, bo jak we wszystkich oplach z przełomu lat 80-90- tych nie jest ona ich mocną stroną. Szczególnie nadkola tylnych błotnikow.