Lista ocen Opel Calibra 2.0 i 8V 115KM 85kW 1990-1997 (370)

3,7
~Maciek
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Bardzo przyzwoity samochód. Świetnie się prowadzi, tanie i dostępne części. Kupiony przypadkowo dla automatu, ale teraz nie żałuję wyboru. Przeszkadza mi tylko opinia, że to wóz dla "ścigantów".
3,4
~łukasz
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
ja mam wersje ze skórzana tapicerką dlatego ladnie wygląda.ogólnie samochód w normie ale trzeba uwazac zeby zajechanej nie kupic ale brat ma dalej civic coupe\'94 i jest o wiele lepszy i bardziej sportowy no i mniej awaryjny ale i cena wyzsza.mogłem kupic cos lepszego ale trafila sie i jezdze.pozdrwaim innych posiadaczy
~ireneusz jakubowski toudi
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
cali to auto kultowe ,wiedza ci co te auto posiadaja.mam cali 3 rok i jestem zadowolonym posiadaczem.kupilem auto w niedobrym stanie ale moj wklad finansowy i czas poswiecony cali przyniusl niezly efekt,musialem naprawic kompletnie wszystko od silnika po uklad jezdny,na szczescie ominely mnie naprawy blacharsko-lakiernicze.to kosztowne auto pochlonelo ok 1400£ ale za to jest teraz wdzieczne i sprawoje sie bez zazutow.od 2 lat cic nie... (Silnik)
3,5
~WOLFIK-Z>G>
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Reasumując OPEL CALIBRA to bardzo udana konstrukcja.Sylwetka przez wiele lat przyciągała uwagę.nawet teraz kiedy ma 16!! lat jest super.Ktoś kto niezna się na autach spogląda na Calkę i mówi;ale zajebi...fura"Są piękne,jak też ochydne(czerwone,wypłowiałe,z ardzewiałymi nadkolami)Najlepsza jest jej cena!!! 5000-6000 tyś.za takie auto to rewelacja!!
~okon11 pawelw@dabrowa.pl
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
super autko które dzisiaj można kupić już od 10 tys pln - rocznik `93, ponadczasowa sylwetka, nieawaryjne (przynajmniej moja sztuka), duży bagażnik, super hamulce z abs - rewelacyjne przy dużych prędkościach
~jamal
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
bardzo ładna linia , jeszcze jak sie doda pare tuningowych rzeczy calibra miała najniższy współczynnik oporu powietrza jak wychodził w tamtych latach co poprawia aerodynamike, jedynie niedoczekała sie swoich tapicerek tylko wrzucone z vectry a i tal lepsze niż w corrado np.
~Picek
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Fajne przestronne auto ekonomczne i do poszlenia :) Bardzo wciąga i ogulnie jest SUPER
~czerep88
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Autko idealne dla mlodych ludzi ktorzy chca sie pokazac, jednym sie podoba drugim nie
~janekbyd@go2.pl
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Auto bardzo ładne, zwraca na siebie uwage swą sylwetka. Jezeli chcesz udowodnić swojej drugiej połowie że nie tylko ona sie Toba interesuje to właśnie kup Calibre, a nie odpędzisz die od dziewczyn lub chłopaków jak kto woli.
Dziennik kosztów dla Opel Calibra 2.0 i 8V 115KM 85kW
11,3
~pablo
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Auto które daje satysfakcję kierowcy za każdym razem gdy się do niego wsiada ;-). Jak na auto o sportowym wyglądzie i charakterze: bardzo przestronne, spory bagażnik, nie duże spalanie, stosunkowo tanie części, piękna ponadczasowa sylwetka i dużo, dużo więcej ;-)