Lista ocen Opel Calibra 2.0 i 8V 115KM 85kW 1990-1997 (370)

~stics2@o2.pl
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Bardzo dobrze ciągnie od niskich obrotów, dobre przyspieszenia, niedużo pali jak na taką pojemność i jest bezawaryjny. (Silnik)
~dragon@pa160.zory.tpnet.sdi.pl
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
kupiłem niedawno ten rydwan :) więc trudno mi ocenić; na 1-wsze wrażenie całkiem nieźle, na marginesie:wycieki oleju spod pokrywy zaworów i chyba miski olejowej ( gorzej jeżeli na wale :) znów wydatek (Silnik)
~wally80@interia.pl --=wally=--
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
autko piękne, nietuzinkowe, wyróżnia się na ulicy. w utrzymaniu przeciętne, bardzo dużo zależy od stanu. jednak "sportowa" jest tylko wersja z turbo, bo reszta mocą nie imponuje, ale góruje nad większością seryjnych "dupowozów" ;)
~calibrali
jak na konstrukcje z lat 80-tych wciaz wyglada mlodo i jezdzi super
~Rafałek_Olesno™®
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
samochód niewątpliwie bardzo ładny, dobrze współpracuje z 2.0 115KM silnikem, który ma wystarczająco dobre osiągi i niewiele spala.
~Tomek
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Nigdy jeszcze nie zawiodło. Zobaczymy jak przejeżdżę zimę. Jeździ lepiej niż poprzedni pojazd.
~Paweł Michnowski
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Bardzo fajny, delikatnie buczący dzwięk. Jeśli chodzi o moc to cali jest w stanie rozpędzić się do 100 w 9s.(sprawdzone) Silnik jest elastyczny w zupełności zadowalający (Silnik)
~Kamil
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Ta ocena jest troche zawyżona, ponieważ ja poprostu zachorowałem na to auto od pierwszego spojrzenia :D
~Boris_Dime
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Po prostu w tym samochodzie można się tylko zakochać i wcale to nie przechodzi... Tylko silnik bym jakiś mocniejszy wsadził (właśnie poszukuję X30XE Omega V6 3.0 :)

Usterki Opel Calibra

Opel Calibra – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Calibra_Maniak_XXL
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Ogolnie uwazam Calibre za bardzo dobre auto sportowe.