Lista ocen Opel Calibra 2.0 i 8V 115KM 85kW 1990-1997 (370)

~karpik@icpnet.pl
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
dobre, wytrzymale, mocne, bezpieczne, stabilne -- Idealne auto dla kogos kto lubi czasem przydusic ale nie lubi robic tego ciagle -- autko budzi troche respektu swym wygladen. Przyspieszanie od 100 - 150 jest bardzo krotkie i pewne na 4 begu, na 5 bez wiekszej roznicy od 130 - 170. To jest auto doskonale na trasy i dobre do miasta.
~osama83
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
super przełozenie moim zdaniem dzieki temu mozna naprawde wydobyc dobre osiagi!!!! (Skrzynia biegów)
3,8
~j.
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Jako caloksztalt ujdzie, w trasie jest niezastapiona, niestety przy codziennej eksploatacji - dojazdy, korki itp pali zdecydowanie za duzo, do tego dobijajaca jest fatalna jakosc blachy
~Simon
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Bardzo atrakcyje i z rozmachem zaprojektowane nadwozie.Auto jest poprosu bardzo ładne.Co prawda kokpit nie jest zbyt awangardowy,ale wszystko jest umieszczone praktycznie.
~kryjom
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
super auto, za te pieniądze cięzko znaleźć coś lepszego, jestem bardzo zadowolony. Mam wersje z automatem, ponoć była produkowana w innym kraju i innej fabryce (chyba Belgia). Problem korozji nie występuje wogóle.
~BEZKOLIZYJNY
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Naprawdę autko bliskie ideałowi.Moja z rocznika 1995 wcale nie koroduje,jest niezawodna i szybka:)Silniczek prosty,bezawaryjny a mocy mu nie brak.Padam ze śmiechu jak jakiś debil np w Carismie mnie wyprzedza,a ma silnik 1,6 heh.Te samochody się nie psują,a już napewno nie Cali 8V.4 miesiące temu zainstalowałam Eko-Gaz a silnik i tak nie pobiera oleju.Zawieszenie sportowe,dzięki temu Calibra bez najmniejszego oporu wchodzi w zakręty i to jej... (Bezawaryjność (drobiazgi))
3,6
~Michal
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
nacieszylem sie tym 2 lata i wystarczy mi wrazen,pchania i holowania samochod dobry na rok . samochod dobrze prezentuje sie na ladnych felgach i swiezym lakierze bez naklejek i burackiego tuningu, spoilerow !!!!!!!!!
~Calibra1997
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
dobry "kop" trocvhe tylko mułowaty w pierwszej fazie ze swiatel trzeba go depnac zeby ruszyl (Silnik)
~Comprex
Fajna fura , wielu ludzi sięwypytuje (nop na stacjach) , poleecam
~ A A CALI I
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
SZPACHLA KIT BęDZIE GIT.PO PROSTU AUTA MAJA SWOJE LATA I DOSC ZE GNIJA TO JESZCZE 98% TO PO WYPADKACH NIE ZNAJDZIE SIE ZADBANEGO MODELU NA LATA WSZYSTKIE MAJA WADY WSZYSTKIE