Ocena kierowcy - Opel Combo C Van

wowo16, 18 lat temu
Silnik 1.7 DI ECOTEC 65KM 48kW
Rok produkcji 2004
Opel Combo C Van 1.7 DI ECOTEC 65KM 48kW 2001-2004 - Oceń swoje auto
To auto jest stworzone dla małych firm, przedsiębiorstw do towaru tak do 650kg przy wzmocnionej wersji osobowej to można załadować ale nie do szybkiej jazdy czy mknięcia po górskich serpentynach.
65km wydaje się mało ale szczególnie w mieście radzi sobie dobrze,cichy,osczędny,elastyczny.
Biegi wchodzą płynnie i lekko,nie ma problemu.
Przy zdrowym rozsądku auto dobrze się prowadzi na zakrętach ugnie się ale koła mają cały czas kontakt z asfaltem oczywiście przy zdrowym rozsądku.
Widocznośc jest znakomita duże lusterka boczne pozwalają dużo zobaczyć za nami ale tylne drzwi i kratka całkowicie zasłaniają wsteczne lusterko.
W wersji comfort dostaniemy elektryczne szyby z centralnym zamkiem radio na kasety lakierowane lusterka i zderzaki chromowana osłona chłodnicy inny kolor tapicerki lewe drzwi i mogliby dawać radio na płyty zamiast na kaset.
Jak zrobi temperaturę zimom to ładnie grzeje a latem to wiadomo,nawiem nie zastąpi klimy.Ale co jakiś czas trzeba wymienić filtr powietrza to nawiem będzie dawał jak nowy.
Miejsca full sprzodu i z tyłu tym bardziej.
Wyciszone jest dobrze ale co to by było za auto jeśli by wcale nie było słychać silnika jescze diesla to tylko zaleta jego,piękny cichy klekocik.
Jestem z jego spalania zadowolony jeżdże nim cały czas po mieście i spalanie mi wychodzi 5l 5.5 l.Pierwszy przegląd miałem po 32000km i kosztował mnie 600zł z wymianą wszystkich filtrów,olej,sprawdzenie zawieszenia,układu jezdnego i zbieżności.
To już zależy od nabywcy i ceny, mi się szczególnie ople podobają to nie widziałem sensu kupować innego auta.
Jak już wspomniałem co jakiś czas wymienić filtr powietrza.
Jescze nic mi się nie zdarzyło,nawet rzebym musiał ustawiać zbierzność kół co na polskich drogach wydaje się niemożliwe.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.7 DI ECOTEC 65KM 48kW [l/100km]

6,1