Najnowsze oceny Opel Commodore

~benchi
Sedan 2.5 E 130KM 96kW
Auto godne polecenia osobom kochającym oldtimery i lubiącym wygodę. Nie nadaje się do wyścigów a raczej do lansowania siebie jadąc powoli główną ulicą miasta. Bezawaryjny i piękny klasyk.
~fleetwood@interia.pl
Opel Commodore B
Sedan 2.8 GS 140KM 103kW
Jak na te lata super samochód, mój jest w b.dobrym stanie i pod wieloma względami jest lepszy niż nowe "pierdzidełka"
~vi_king@poczta.onet.pl
Kombi 2.5 E 130KM 96kW
piękne auto i niechce sie z nim rozstac ( mialem kupca który płacił mi 2 razy tyle co dalem ale kobieta mi powiedziała że jak go sprzedam to nie mam poco do domu wracać)
~wisniakosowo@interia,pl
Opel Commodore B
Coupe 2.8 GS 142KM 104kW
Wspanialy samochod dla milosnikow staroci,robi wrazenie.
~mstempniewski@interia.pl
Sedan 2.5 S 115KM 85kW
Jest to dla mnie samochód którym będe jeździł do momentu jego albo mojego końca. To chyba wystarczy :)
4,1
~robert.majster@wp.pl
3,8
~Piotr B. , DORTMUND
Kombi 2.5 E 130KM 96kW
Silnik już trochę zajechany, dokładnie 108 razy do Dortmundu i spowrotem (Elbląg) z towarem. Przyspieszenie nadal bardzo dobre, prędkość maksymalna (po remoncie tj. wymiana uszczelek,popychaczy,płynów,oleju,zawieszenia,wałka roz. itp.) w niemczech,latem na Autobahn-ie to około 225km/h, dalej się bałem bo buda lekko się sypie (Silnik)
~robson
~dominix@op.pl
Sedan 2.5 E 130KM 96kW
Jedyną poważną usterką jest dziura w tłoku (którego nie mogę dostać),a poza tym nic wiecej się nie dzieje (Bezawaryjność (poważne usterki))
~VeruS verus@celnet.pl
Sedan 2.5 S 115KM 85kW
Mimo miękkiego i wygodnego zawieszenia auto jest posłuszne (Układ jezdny)
Opel Commodore