Najnowsze oceny Opel Corsa

~ar_cziii
Opel Corsa C
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Najlepszy jak dotąd posiadany Opel a było już ich kilka . Zgrabny , zwinny idealny do przemieszczania się na mieście ale nie tylko bo mimo niewielkich gabarytów jest dość przestrony i wygodny (nawet wersja 3D), bardzo dobrze znoszący próbę czasu . wizualnie przyjemny dla oka .Spalanie na przyzwoitym poziomie , świetnie sobie radzi z wszelakimi wybojami . W eksploatacji niezwykle tani , poza olejami i filtrami usterek i awarii brak ....
2,6
~Andrzej
Opel Corsa F
Hatchback 5d 1.2 75KM 55kW
Samochód jest strasznie niewygodny kiepsko zmontowany. Ale w tej cenie nie można oczekiwać cudów. Jestem drugim właścicielem dostałem samochód w spadku. Samochód przy 30 tyś km miał wymieniany rozrząd który był wymieniany w serwisie Opla. DO wymiany zaraz będzie sprzęgło ponieważ chodzi ciężko ale przyzwyczaiłem się do jego działania jak na razie. Ogólnie irytują drobiazgi. Nawiewy ciężko ustawić. Często wieje po oczach. Temperaturę też ciężko...
~opll
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Autko fajne, silnik 1.2 80KM z LPG trochę mało elastyczny, ale można się przyzwyczaić :) Koszty utrzymania bardzo niskie, brak awarii, wersja Cosmo i bardzo wygodne fotele i opcja wyposażenia :) Jedynie czego mi brakuje to tylnych elektrycznych szyb czasami ;) Automatyczny czujnik deszczu działa trochę średnio - lepiej wyłączyć i robić manualnie wszystko. Z włączoną klimą czuć też, że jest słabszy, no ale taki już silnik :) Na pewno jeżeli nie...
3,6
~Paweł
Hatchback 5d 1.4 Twinport LPGTEC 90KM 66kW
Dostałem samochód jako służbowy. Przeklinałem każdy dzień, kiedy musiałem do niego wsiadać. Silnik głośny i mułowaty. Beznadziejna widoczność na boki z przodu, niewygodny fotel. Klimatyzacja, która nie radzi sobie powyżej 25 stopni. W zasadzie brak wygłuszenia. Powyżej 100 kmh w środku ciężko już rozmawiać. Notoryczne problemy z fabrycznym LPG.
3,5
~KenLee
Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Miałem Corsę przez 10 lat jako drugie auto w rodzinie. Jazda głównie podmiejsko-miejska. Ogólnie wrażenie pozytywne, ale ze względu na kilka drobiazgów i ogólne braki jakościowe nie kupiłbym ponownie tego samochodu. Szczegóły poniżej.
~Paweł
Opel Corsa C
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Świetne bezawaryjne auto zdarzyło mi się nawet nim zrobić dłuższe trasy kraków-Niemcy (zgodzelec) oraz kraków-czechy (ostrava) auto nie jest mize demonem prędkości ale spokojnie się nim 150Km/h pojedzie. Nie jest też królem komfortu ake odwdzięcza to bezawaryjność oraz niskie spalanie

Usterki Opel Corsa

Opel Corsa – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Wojciech
Hatchback 5d Facelifting 1.6 Turbo ECOTEC GSi 150KM 110kW
Świetny samochód, naprawdę jestem z niego bardzo zadowolony, użytkuję już jakiś czas i jeszcze mnie nie zawiódł. Ma wszystko czego potrzebuję, a komfort jazdy jest jak z bajki. To auto spełnia wszystkie moje wymagania i zanim ktoś napisze, że "kierowcy opla nie bzykają". niech wejdzie na lg mojej znajomej: @pobudzenie, bo ten mit został tam przeze mnie obalony :) Pozdrawiam.
~Jaromir
Hatchback 5d 1.0 Turbo 90KM 66kW
Bardzo fajne autko świetnie wykonane raczej najlepsze w swojej klasie praktycznie bezawaryjne ma ekonomiczny i dobry silnik , zbiera się mimo małej pojemności 1.0T, porównywałem z konkurencją toyota VW to opel wypada super mimo różnych opinii Co jak co ale Corsa to flagowiec marki i zawsze jest udany jestem mile zaskoczony tym silniczkiem 3 cylindrowym robi robotę
~Adaś
Hatchback 5d 1.2 Twinport 70KM 51kW
Po dwóch latach stwierdzam, że Corsa to jedno z najprzyjemniejszych aut jakimi jeździłem! Bardzo nowoczesne i przestronne wnętrze z wygodnymi fotelami, prosty i dość ekonomiczny silniczek, fajnie działające multimedia. Fajny balans między ceną zakupu, awaryjnością i wygodą. Takie idealne auto na codzienne dojazdy do pracy i jakiś weekendowy wypad w 2-3 osoby.
2,6
~Roox
Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Przy przebiegu ok 220 tys km zaczyna sypać się absolutnie wszystko - wtryski, turbo, dwumasa, sprzęgło, różne czujniki. Samochód jest w miarę fajnym miejskim toczydełkiem, ale tylko do przebiegu 220 tys km. Po jego przekroczeniu zaczyna być skarbonką bez dna, czego nabywca tak małego auta może się nie spodziewać.
Opel Corsa