Lista ocen Opel Corsa C (332) - Widoczność

Na liście zabraknie 497 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Attmann
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Widoczność bez zarzutu. Duża tylna szyba i duża na niej wycieraczka. Zimą to się naprawdę przydaje! (Teraz jeżdżę Leonem, i w porównaniu z Corsą kaplica. Szyba tylna brudzi się jak w żadnym innym hatchbacku, którym jeździłem; a wycieraczka daje pole widzenia czołgisty). W Corsie naprawdę nie ma się o co przyczepić. Duże lusterka wsteczne. To przy kierowcy obejmuje martwe pole(lusterko jest dzielone, a nie asymetryczne co powoduje, że dobrze...
~Borsuk
Hatchback 1.7 DTI ECOTEC 75KM 55kW
Widoczność jest bardzo dobra, nie mam żadnych zastrzeżeń, nie trzeba się kręcić na fotelu by zmienić pas. Podobało mi się lusterko dzielone od kierowcy, dlatego po stronie pasażera również takowe zamontowałem w miejsce standardowego. Prawidłowe ustawienie fotela i lusterek sprawia, że widzimy niemalże wszystko.
~022com
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Widoczność jest świetna! Lusterka boczne są duże, widać w nich doskonale sytuację na drodze, a lewe na samym końcu, \'załamuje się, co pozwala kontrolować tzw. \'martwy punkt. Lusterko \'wsteczne\' sprawuje swoją rolę. Okna są całkiem spore, a ustawienie przedniej szyby, daje duży kąt widzenia.
~Azzia
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Tylna szyba jest duza, lusterka sa bardzo komfortowe i nie musze glowy odwracac przy cofaniu. Wystarcza 3 lusterka zeby pewnie manewrowac. Np w toyocie auris ledwo widac. Lusterka w opelku pokazuja rzeczywista odleglosc a nie jak w niektorych autach ze zbyt powiekszaja widocznosc.
~RentoniX
Hatchback 1.0 Twinport ECOTEC 60KM 44kW
Tu jestem zachwycony, słupki nie za szerokie, mam wrażenie że w poprzedniej Corsie B było gorzej, jest świetnie także z tyłu, przydaje się przy manewrowaniu w centrum miasta albo na zatłoczonych parkingach osiedlowych przy tzw parkowaniu "na zapałkę".
~Afan
Hatchback 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Widoczność bardzo dobra we wszystkich kierunkach. Choć w wielu sytuacjach mocno irytujący jest szeroki (źle umiejscowiony?) przedni lewy słupek, który zabiera widoczność na zakrętach i przez który trzeba się czasem mocno powyginać. Choć w sumie ruch to zdrowie..
~dyzioo
Hatchback 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Mam wzrostu 180cm więc widoczność auta dla mnie była bardzo dobra. Większość parkowań juz było na wyczucie auta. Rewelacyjne wspomaganie (elektryczny motor) które działa rewelacyjnie, z ręka na sercu przysłowiowym jednym placem można kręcić na parkingu. REWELACJA.
~Paweł
Hatchback 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Z przodu szerokie słupki. Dwa razy prawie przejechałem przez nie pieszego. Nie to że nieostrożnie jechałem - warunki atmosferyczne były fatalne, słupek idealnie zasłaniał pieszego. Do tyłu w porządku - bardzo dobre lusterka boczne i wsteczne. Słaby docisk wycieraczki tylnej. 3/4
~ar_cziii
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Widoczność na dobrym poziomie .Odnoszę się do swojej wersji 3d . Auto wystarczająco przeszklone z dużym lusterkiem wstecznym . Lusterka szerokie z dużym kontem widzenia do tego el sterowane i podgrzewane co zimą jest bardzo wygodne .
~Mateusz Wrocław
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
nie mam zastrzeżeń, bardzo duże lusterka, widoczność w nich może nie jest taka jak w fordzie Ka ale nie ma problemu z określeniem co się dzieje w około auta. Słupki przednie trochę przeszkadzają w poruszaniu się po rondzie i przy przejściach dla pieszych.