Lista ocen Opel Corsa E Hatchback 5d 1.2 Twinport 70KM 51kW 2014-2019 (4) - Bezawaryjność (drobiazgi)

~Lux
Hatchback 5d 1.2 Twinport 70KM 51kW
Wkurzająca bywa elektronika. Zdarzyło mi się raz, że radio kompletnie się zawiesiło, konieczne było zgaszenie i ponowne uruchomienia auta. Innym razem w lecie termometr przy prawie 40 stopniach na dworze zaczął pokazywać... -8..... więc wyłączyła się klimatyzacja :) połączenie telefonu przez bluetooth i prowadzenie rozmowy przy zgaszonym silniku doprowadziło z kolei kilka razy do wyzerowania licznika dziennego przebiegu. To są niestety...
~Adaś
Hatchback 5d 1.2 Twinport 70KM 51kW
Czasem irytuje rozłączający się bluetooth, czy termometr, który w lecie nagle pokazuje -8 stopni. Zdarza się też, że licznik kilometrów (dzienny) sam się zeruje. Pod tym względem widać, że poprzednia generacja była pancerna, a tu już chyba Francuzi maczali swoje palce w elektronice... Nie zdarzyło się jednak, żeby jakaś usterka popsuła nam podróż.
~Wtwgplt
Hatchback 5d 1.2 Twinport 70KM 51kW
Na razie coś trzeszczało parę razy z przodu przy szybie na wybojach, ale to jak był mróz i nie zawsze. Nie mogłem zlokalizować gdzie dokładnie. Obecnie przestało i nic nie trzeszczy już.
~Cichy1974
Za młode na usterki