Lista ocen Opel Corsa E Hatchback 5d 1.2 Twinport 70KM 51kW 2014-2019 (4) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

~Adaś
Hatchback 5d 1.2 Twinport 70KM 51kW
Przestrzeń w środku dorównuje kabinie Skody Octavii II (serio!) i problemem jest tylko szerokość wnętrza - 5 osób tu się po prostu męczy, ale dla 4 jest OK. Auto bije na głowę Citroena C3, czy Skodę Fabię - zwłaszcza jak ktoś jest wyższy. Jak na tak mały samochód jest bardzo wygodnie. Bagażnik spokojnie mieści 2 walizki "kabinówki" i kilka mniejszych toreb. Jeśli ktoś nie ma małych dzieci i nie wozi wózka, to może zapakować się na wakacje.
~Lux
Hatchback 5d 1.2 Twinport 70KM 51kW
Jak na tak małe auto jest nieźle. Brakuje szerokości, więc piąte miejsce jest symboliczne. Pozycja za kierownicą jest idealna, a mam 190cm wzrostu, więc brawa dla opla. Z tyłu zwłaszcza za kierowcą jest ciasno, więc w praktyce jest to samochód dla rodziny 2+1 i w takim wydaniu sprawuje się bardzo dobrze.
~Wtwgplt
Hatchback 5d 1.2 Twinport 70KM 51kW
Sporo miejsca dla kierowcy. Mam 190cm i udaje mi się zająć bardzo wygodną pozycję, regulacja kierownicy super. Z tylu cały czas da radę usiąść za mną. W dłuższą drogę nawet dla 4 dorosłych osób da radę, nie jest źle jak na tak małe auto.
~Cichy1974
Hatchback 5d 1.2 Twinport 70KM 51kW
Dla człowieka o wzroście 1,75 m , jest OK. Tylna kanapa pomieści 2 dorosłe osoby bez problemu a może nawet z dzieckiem pośrodku. Szału nie ma ale jak na tą klasę bez zarzutu.
Opel Corsa E Hatchback 5d