Oceny Opel Corsa E Hatchback 5d 1.2 Twinport 70KM 51kW 2014-2019

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Opel Corsa E Hatchback 5d 1.2 Twinport 70KM 51kW 2014-2019

~Adaś
Hatchback 5d 1.2 Twinport 70KM 51kW
Po dwóch latach stwierdzam, że Corsa to jedno z najprzyjemniejszych aut jakimi jeździłem! Bardzo nowoczesne i przestronne wnętrze z wygodnymi fotelami, prosty i dość ekonomiczny silniczek, fajnie działające multimedia. Fajny balans między ceną zakupu, awaryjnością i wygodą. Takie idealne auto na codzienne dojazdy do pracy i jakiś weekendowy wypad w 2-3 osoby.
~Lux
Hatchback 5d 1.2 Twinport 70KM 51kW
Małe z zewnątrz ale obszerne w środku i solidne auto do jazdy na co dzień, oraz do wypadów na weekend czy na wakacje dla 3-osobowej rodziny. Jeden z ostatnich normalnych nowoczesnych samochodów z 4-cylindrowym silnikiem, bez turbosprężarek, automatów i udziwnień.
~Wtwgplt
Hatchback 5d 1.2 Twinport 70KM 51kW
Auto ma dopiero dwa miesiące i 1,4 kkm przebiegu więc niewiele można jeszcze sensowanego powiedzieć. Podsumowując w krótkich słowach, to jestem zadowolony z niego. Przyjemnie się prowadzi, wygodna pozycja za kierownicą, dobrze czuje się auto, mnie się podoba, chociaż nigdy nie byłem fanem opla. Po prostu wsiadasz i od razu się czujesz jak w swoim starym aucie. Kupiłem go z wyprzedaży w Oplu i na prawdę można wynegocjować dobre ceny nawet do...
~Cichy1974
Hatchback 5d 1.2 Twinport 70KM 51kW
Auto posiadam 3 miesiące (10 000 km przebieg), na razie bez zarzutu. Wsiada się za kółko z przyjemnością i po dystansach ok 200 km wysiadam bez bólu pleców i szyi.
Opel Corsa E Hatchback 5d