Oceny Opel Corsa E Hatchback 5d 1.4 Twinport LPGTEC 90KM 66kW 2016-2019

Opel Corsa E Hatchback 5d 1.4 Twinport LPGTEC 90KM 66kW 2016-2019 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Opel Corsa E Hatchback 5d 1.4 Twinport LPGTEC 90KM 66kW 2016-2019

4,1
~Piotrek
Hatchback 5d 1.4 Twinport LPGTEC 90KM 66kW
Corsa E 1.4 LPG to przede wszystkim tani samochód, który całkiem dobrze się prezentuje, szczególnie na felgach 16 calowych. System Android Auto sprawia, że człowiek bardziej przychylnie patrzy na wady tego pojazdu i cieszy się multimediami. Wersja Color Edition sprawia, że w środku jest przyjemnie, skórzana kierownica, kubełkowe fotele, tempomat. Dla mnie przekreśla ten samochód widoczność do przodu, szerokość słupków A jest nie do...
3,6
~Paweł
Hatchback 5d 1.4 Twinport LPGTEC 90KM 66kW
Dostałem samochód jako służbowy. Przeklinałem każdy dzień, kiedy musiałem do niego wsiadać. Silnik głośny i mułowaty. Beznadziejna widoczność na boki z przodu, niewygodny fotel. Klimatyzacja, która nie radzi sobie powyżej 25 stopni. W zasadzie brak wygłuszenia. Powyżej 100 kmh w środku ciężko już rozmawiać. Notoryczne problemy z fabrycznym LPG.
~Piciu
Hatchback 5d 1.4 Twinport LPGTEC 90KM 66kW
Samochód zakupiłem jako nowy z wyprzedaży rocznika 2017; nic się nie psuło przez niecały rok, gdy go użytkowałem. Przeznaczony był głównie do poruszania się w trybie miejskim i dojazdy do pracy miasto / trasa 50/50. W zupełności spełniał moje oczekiwania, dosyć dynamiczny, niezbyt głośny i zwinny w ruchu miejskim. I to zużycie paliwa rzędu 7,5 l gazu na 100 km. Psychicznie odpoczywasz na stacji paliw, zwłaszcza gdy w 2018 gaz kosztował ok. 2...
~adamost
Hatchback 5d 1.4 Twinport LPGTEC 90KM 66kW
Samochód spełnia wszystkie moje wymagania. Kupowałem go jako "wozidło" do pracy które ma być tanie w eksploatacji i w miarę niezawodne. Użytkuję go niecały rok i zaskakująco mało pali a także jeździ bez żadnych usterek. Dość ciche w środku. Nic nie piszczy i nie stuka. Pali średnio 7,5 l gazu na 100 km. Zużycie paliwa podaję dla LPG. Benzyny nie wiem ile zużywa.
3,3
~Anonimowy
Hatchback 5d 1.4 Twinport LPGTEC 90KM 66kW
Było by 5 gdyby nie fakt że nieda się wyłączyć klimy kiedy włączamy nawiew na szyby (Wentylacja i ogrzewanie)
~Bushman333
Hatchback 5d 1.4 Twinport LPGTEC 90KM 66kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony z auta tylko brak 6 biegu w tej wersji.Jazda autostradą na tempomacie 120 km/h = średnio 8.00 LPG a 140 km/h = średnio 10L lpg/100KM. i wszystko w temacie. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )

Usterki Opel Corsa E

Opel Corsa E – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu